Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik ideális korkölünbség...

Melyik ideális korkölünbség férfi és nő között? Jobb ha a férfi 3-4 évvel idősebb, vagy az ha azonos korúak vagy a férfi 1 évvel idősebb?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 07:01
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
42%
A férfi ne legyen fiatalabb!!!Tapasztalatból mondom!
2015. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a nők nagyon hamar öregszenek, jobb minnél fiatalabbat választani! Vagy cserélgetni őket 10 évenként. Aki ugyanolyan korú vagy öregebb nőt vesz el, arra a szintű balekságra nincs mit mondani.
2015. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg a férfiak öregednek,csùnyúlnak,és robbannak le nagyon gyorsan,ezért ideàlis,ha a pasi a fiatalabb.
2015. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
A férjem 1 évvel fiatalabb. Naés? :D Teljesen lényegtelen. Nekünk jó.
2015. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más, plusz minden életkorban is más lehet. Pl. minél fiatalabb az ember, annál inkább ragaszkodik a saját korosztályához (és előfordul, hogy az egy életre is szól, ha a pár szerencsés, ismerek ilyen párt).

Nálam mondjuk most így 30 éves nőként annyi szempontom van, hogy a pasi ne legyen fiatalabb, mint én, és ne legyen szüleim korú se (tudom, hogy van, akinél működik, de nekem még vannak olyan vágyaim, hogy család, gyerek - és nem más felnőtt gyereke - a szüleim korosztálya meg már nyugdíjas vagy nyugdíj közeli...). Viszont most nálam visszatért a saját korosztályom iránti vágy, szóval leszűkült a korábbi életkorhatár, pár éve, a 20-as éveimben még azt mondtam, belefér +10 év, most azt mondom, +6 max.

2015. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Ideális korkülönbség nincs. Esetleg annyi, hogy jó, ha mindketten élnek már/még :D

De komolyan. Lehet jó az a kapcsolat is, ahol ugyanazon a napon születtek, lehet jó az is, ahogy van köztük 5 év, lehet jó az is, ahol van köztük 20 év. Ez nem a számokon, hanem csak azon a két emberen múlik.

2015. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
52%

Tapasztalataim szerint,csak nálam idősebb férfival kezdenék/kezdtem!

Volt már velem egykorú,vagy nálam 1-2 évvel idősebb barátom...a Mostani párom 6,5 évvel idősebb nálam,és jól van ez így!Ismerösöméknél 12 év van a pasi javára

Kinek mi

2015. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
40 éves fiatal férfiként rádöbbenni hogy egy 40 éves öreg nővel élsz, nem egy jó dolog. Lepontoznak ezért, pedig a nők is tudják és igy is választanak. Csak kellemetlen beismerni.
2015. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk 8 év van, sosem okozott gondot. Anyumék között 12 év volt, az új párja és közte 14 év van. A szüleim elváltak, de ennek alkohol okai voltak, nem korkülönbség. 3 olyan pár is van a környezetünkben, ahol a lány idősebb 1-3 évvel, és a "legfiatalabb" pár tagjai is 7 éve együtt vannak. Szerintem ez a kapcsolattól függ nem attól, ki mennyi idős. Ha pl. egyik fél sem vágyik gyermekre, akkor szerintem nem feltétlenül probléma nagyobb korkülönbség.
2015. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Felnőtt fejjel (25-30 fölött) már nem igazán számít néhány év, ha akár a nő idősebb. A környezetemben a legjobban működő kapcsolatokban mindenhol a nő idősebb 1-2 (de van ahol 8) évvel. Ettől függetlenül szerintem az ideális a maximum +/-5 év korkülönbség, de a fiatalabb fél se legyen fiatalabb 22-23 évnél.
2015. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!