Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire (volt) fontos neked,...

Mennyire (volt) fontos neked, hogy a párod bemutasson a szüleinek? Ha bármi miatt szégyellné a szüleit, mit gondolnál?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolja velem a kapcsolatot, akkor szerintem jogosan elvárható.

Miből gondolod, hogy szégyelli a szüleit?

2015. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fontos, mert ha komolyan gondoljuk, akkor jó megismerni a másik családját. De nálunk ez nem volt kérdés, mert mindketten így gondoljuk. Pedig párom is kicsit aggódott a bemutatásnál, mert a szülei, főleg az édesanyja beteg és ezért sokszor elég visszahúzódó. De nekem ez nem gond, mert nagyon kedves asszony és amúgy jól kijövünk.
2015. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy normális kapcsolatban ez alap dolog.
2015. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, köszi, én akkor is tartok tőle, hogy a családom keresztbe tesz a hozzáállásukkal és viselkedésükkel, félek őket bárkinek is bemutatni, mert akiket eddig ismertek (akármilyen kapcsolatban voltunk), azok eltávolodtak tőlem.
2015. ápr. 27. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!