Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha még nem akarom...

Mit tegyek ha még nem akarom hogy bemutasson a szüleinek?

Figyelt kérdés

Rövid ideje ismerkedek egy férfival, jól megértjük egymást.

Viszont nekem még ahhoz idő kell hogy a szüleinek bemutasson!

Szombaton elhívott magukhoz, igent is mondtam.

Mondta hogy a szülei már várnak engem.

Édesapját ismerem, be szokott járni ahová dolgozom, édesanyját nem ismerem, ő egyébként nem lát (vak)


Nem akarok velük valamiért találkozni.

Már az is zavar hogy beszélt nekik rólam.

Úgy érzem hogy kapkod.

Szeretnék menni hozzá, viszont a szüleivel lakik.

Mit mondhatnék?? Vagy essek túl rajta?


2015. márc. 19. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
szerintem menj, meglatod hogy jo lesz..enis igy voltam hogy nem mertem, aztan megis jo volt, legyel veluk fel orat, aztan menjetek a szobajaba..
2015. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Az utolsó mondatoddal meg is válaszoltad: ess túl rajta. Ha komolyan gondolod, hogy lehet valami ebből a kapcsolatból, akkor menj el. Ha nem mész el valami kifogás miatt, akkor utána úgyis addig fog nyaggatni, amíg el nem mész, ráadásul nem jó pont anyósékból hülyét csinálni.
2015. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ertem, apjat ismered, csak anyukat nem. Mitol felsz, a harombol kettot ismersz, majd ok is segitenek. Gondolom, edesanyja vaksaga zavar. Ne zavarjon.
2015. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz velük találkozni, és ezt gyorsnak tartod, akkor mi a fenéért mondtál igent? Már akkor kellett volna mondanod, hogy még nem.

Ha már elfogadtad a meghívást, illik elmenni.

2015. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "valamiért" dolgot kell tisztáznod magadban, mert lényeges. Eddig úgy tűnik hogy nem tervezel vele komolyan, és ezért félsz ettől. Attól mert a szülő ismeri a barátnőt, még nem lesz gyors a kapcsolatotok. Nem eljegyezni akar hanem megmutatni hogy komolyan tervez veled, ilyenek a komoly kapcsolatok. Ha te nem tervezel vele komolyan, akkor ezt neki is illene elmondani.
2015. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
63%
Mikor megkert ra mar mondhattad volna neki,hogy neked ez meg korai..
2015. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Most már semmit. Elfogadtad a meghívást és várnak, most már illik elmenni.

Ha netán legközelebb ilyen helyzetbe kerülsz, akkor egyszerűen utasítsd vissza a meghívást.

2015. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Akkor ne menj! Mondd el, hogy korainak érzed és kész.


Egy kapcsolatban semmin nem kell "túlesni", ne hagyd, hogy beléd beszéljék.

2015. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a bajod, hogy az anyja vak, és félsz a szituációtól.

Hiszen az apját ismered, így 100%, hogy az a "valami" az anyuka sérültségéből ered.


Nem kell betojni, ugyanolyan ember, mint te, lehet vele társalogni, nevetni, viccelődni, stb.


Nekem is volt az egyetemen vak ismerősöm, sőt, az utcánkban süket-néma is, és tök jól elvoltunk. A vak lánnyal csomót beszélgettem (mindenről, azt is megengedte, hogy megsimogassam a kutyáját > ezt nem szokták, nem szabad), a süket-némával meg ezerrel mutogattunk... tiszta Activity volt, de mókás.

2015. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!