Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, mennyit adtok ki...

Feleségek, mennyit adtok ki szépségápolásra?

Figyelt kérdés

A kiadásom tisztálkodásra egy hónapban tisztálkodásra és szépségápolásra kb 3500Ft, és nem tudom ezt már hogyan lekurtítani, úgy hogy ne menjek át igénytelenbe.

135 és 200 ezer között keresek, óraszámtól függ.

Ez minden, ami magamra megy, ruhákat nem veszek.


2015. ápr. 26. 20:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Tusfürdő, kézkrém, hónaljgátló, sampon és kondéros hajpakolás. 4havonta betankolok, annyi időre elég a pakolás. Ezen kívül más nem kell, 6ezer forintból kényelmesen kijön/4 hónap.
2015. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes: fogkefe-fogkrém nálatok a szépségápoláshoz tartozik? Nálam egészségügyi felszerelés, a betéttel együtt. Fura.
2015. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, a kérdező a kérdés kifejtésében a tisztálkodást is megemlítette én ezért írtam le azt a részét is. Illetve igen alap dolog a tisztálkodás de lehet kapni 150 ft-os fogkefét, 200-ért fogkrémet, 300-ért 1 literes sampon és tusfürdő egyben vackot. Attól is tiszta lesz az ember, csak kérdés mennyire tesz jót a hajának, bőrének. Dezodort is láttam már 250-ért. És kérem tegye mindenki a szívére a kezét és gondoljon bele, nincs egy olyan férfi ismerőse se, akiről tudja, hogy szerinte ezek bőven jók, minek a sok kence-fince a nőknek? Az 500 forintos luxus sampon, a 600-700 forintos burzsuj dezodor.. :)
2015. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Jelenleg Gyeden vagyok itthon. Régen havi szinten 50-70 e között költöttem (szepsegapolas+ havonta egy ruha vagy cipő valami)

Most amire költök: drága fodrászhoz járok ezert csak ketbavonta megyek 15 e, arckrem es szemkörnyekapoló 3 havonta 10 e körül, sminket karacsonykor vettem magamnak Lancome ez 40 e volt es kb őszig tuti eleg minden. Parfüm egy nyari es egy teli ezt altalaban alkalomra kapom ajandekba de most vettem egy bvlgarit 21 e egy evig eleg lesz felvaltva a masikkal ami itthon van. Gellak 3000 kethetente, ruha szezononkent egy ket db inkabb a kisfiamnak veszek meg minde t de ő tenyleg minde t megkap

2015. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Tisztálkodásról és szépségápolásról írt a kérdező!Ezt annak a két válaszolónak jegyezném meg,akiknek úgy néz ki nem megy az értő olvasás,vagy nem olvasták el csak a főcímet.Ezért írta le több ember a tampont és a fogkrémet is.Olvassátok el az egész kérdést,és talán megértitek!
2015. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
De akkor meg lemaradt a wc papír, zsepi.
2015. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
25-ös! köszönjük, hogy felhívtad a figyelmünket erre! A kérdés így hangzik: feleségek, mennyit adtok ki szépsegápolásra? A kifejtésben valóban ott szerepel a tisztálkodás szó, de azt gondolom, hogy már elméletben is komoly baj van azzal, aki a saját tisztálkodásából lejjebb szeretne adni, pláne aki esetleg meg is teszi. Nem tudok elképzelni olyan szituációt - pláne ilyen kereset mellett - ahol bármit is számítana, hogy tamponra, meg fogkefére mennyi megy el. A válaszommal csak azt szerettem volna sugallni, hogy nyilvánvalóan ilyen alapvető higiéniai cuccokat nem kéne egyáltalán figyelembe venni, mert ezek szükségesek. De ha már itt tartunk, az én szótáramban a tisztálkodáshoz beletartozik a tiszta ruha is, tehát mosószer, öblítő meg még ezer és egy dolgot lehetne ide sorolni. Mindegy, nem kötekedni akartam, sajnálom, ha megbántottalak, bár nem értem miért kellett ilyen indulatosan (szinte lekezelően) visszaszólni?
2015. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Semmi indulat és lekezelés nem volt a válaszomban!Két kérdező kezdte a szőrszálhasogatást,erre reagáltam,szintén szőrszálhasogató stílusban.A Tisztálkodás,az a test tisztán tartását,ápolását jelenti,ebbe nem hiszem ,hogy a ruha beleszámítana.Ami szerintem beleszámít,az a tusfürdő,hajápoló,testápoló szerek,arcápolók,izzadásgátlók.Ez a szűk testápolás.Ehhez jönnek még a menstruációs termékek,tisztasági betétek.Ezek ára között hasonló különbség lehet,ezen sokat lehet spórolni,csak szerintem nem érdemes.Pl lehet vattát használni,és lehet ob tampont.A funkció ugyanaz,a vatta a tampon árának töredéke,de undorító egy dolog lehet.

Ehhez jönnek szépségápló dolgok,mint köröm dolgok,vagy pl pedikűr,manikűr készletek,smink stb.

A témát amúgy lezártam.Csak kekeckedő válaszokra reagáltam.

2015. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!