Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, mennyit adtok ki...

Feleségek, mennyit adtok ki szépségápolásra?

Figyelt kérdés

A kiadásom tisztálkodásra egy hónapban tisztálkodásra és szépségápolásra kb 3500Ft, és nem tudom ezt már hogyan lekurtítani, úgy hogy ne menjek át igénytelenbe.

135 és 200 ezer között keresek, óraszámtól függ.

Ez minden, ami magamra megy, ruhákat nem veszek.


2015. ápr. 26. 20:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ez nem sok. Csak a fodrasz 7-8 ezer. A kormos szinten ennyi, a kozmetikus barati aron 5ezer. Sampon, balzsam, pakolas, tusfurdo, testapolo, arckrem, vattakorong, fogkrem etc. meg mind ra jon erre. Hacsak nincs lakashiteled, gyereked miert nem koltesz magadra?
2015. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Én átlagban(!) 25 ezret költök. És ez sem sok.

Egy átlagos középosztály szint, ha írhatok ilyent, nem akarok senkit megbántani, én 250 ezer körül keresek nettó.

2015. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ez egyaltalan nem sok! Ha ennyit nem szanhatsz magadra, akkor mi ertelme dolgozni? Csak azert, hogy az aram, viz, gaz ki legyen fizetve? Magadra meg semmi? Ne viccelj, ez egyaltalan nem sok! Megerdemled, hogy magadat is kenyeztesd! En is kb ennyit koltok. En fodraszhoz, kozmetikushoz nem jarok, a hajamat magamnak vagom, a kormomet magamnak festem, a boromet is magamnak apolom, de ennyit en is elkoltok hajfestekre, sminkre, tisztalkodasra, illatszerekre. Talan meg tobbet is.
2015. ápr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

nekem havi öt ezer a fodrász,a kozmetikus meg 3 ezer,ez már 8

sampon,balzsam,tusfürdő,izzadásgátló,tampon,tb ,fogkefe,fogkrém,fogselyem stb havi szinten kb 2-2500

csak a szemem festem,imádom a szemhéjpúdereket,ezt biztos veszek két havonta.körmöm is festem néha,van kb 20 lakkom

ruhát akkor veszek,ha kell.most pl ballagásra megyek,vettem egy felsőt 8500-ért és egy nadrágot 5 ezerért.szerintem nagyon kevés,amit magadra költesz

2015. ápr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok havonta ez a kiadás, főleg ha sminkelsz, lakkozod a körmöd.


Nekem:

- sampon 2 havonta 500-600 (5-6 db-t veszek egyszerre mikor van rá kuponom, van egy bevált samponom ami jó)

- Tusfürdő havonta 300-500 (szintén nagy tételben kuponnal)

- Dezodor 2 havonta 700 (csak egy márka jó és ott is cserélgetem az illatokat, mert egy idő után büdösnek érzem)

- Arctisztító havonta 1000-1200 (szintén próbálok kuponnal többet venni, néha összejön, néha nem)

- Micellás víz évente 1600 (iszonyat mennyiség van egyben pedig mindennap használom)

- Vattakorong 3 havonta 500

- Fogkrém havonta 400-500

- Szájvíz havonta 500

- Fogkefe 3 havonta 700

- Parfüm évente 5000

- Arckrém félévente 1300


Végig gondolva a rutinom ezek fogynak, sminket kb két éve vettem utoljára, lemosóval együtt. Egyszerűen nem fogy, mert sosincs olyan alkalom vagy idő, hogy használjam, mert például munkába nekem nem lehet. Körömlakkot pedig szintén a munkám miatt nem tudok használni. (a fertőtlenítő leoldja kézmosáskor...)


És összeszámolva nekem is havi 3500-re jön ki kb a fogyasztásom, üdv a klubban :)

Bár lassan nőni fog ez a kiadás, mert ahogy telnek az évek kezdem látni, érezni, hogy az arctisztítás, a mostani arckrémem kevés lesz. Szükségem lesz éjszakai krémre, szemkörnyékápolóra és arckrémembe valami ránctalanítóra...

2015. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként -és senki ne sértődjön meg - de azt is durvának találom, hogy ha valaki olyan dolgokat, mint a tampon, fogkrém, fogkefe is szépségápolásba sorol. Ezek alapvető higiéniai cuccok, nem? Vagy valaki nem vesz tampont, mert lakáshitele van? :O de ha így belegondolok, talán a tusfürdőt, meg a sampont sem kéne ide sorolni, tisztálkodni kell, nem szépségápolásból, higiéniából.
2015. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
2000 ft-ot költök havi szinten ilyesmire. Fodrászhoz, kozmetikushoz nem járok. Minden magam csinálok. Sminkcuccot évente kb 1x veszek és arckrémet, testápolót is.....ritkán használom őket. Tulajdonképpen a havi 2000 ft-om is csak tusfürdőt és sampont takar. Ettől függetlenül nem érzem magam igénytelennek...
2015. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy, akinek a munkanélküli párja baszogatja, hogy sok pénzt költesz és add neki inkább oda?
2015. ápr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Miért kéne lefaragni???


Nekem hathetente 7000 a kozmetikus, rettenetesen problémás az arcbőröm.

A többit már hozzá sem számolom.

Miért nem veszel ruhákat?

2015. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon kevés. Én világ életemben nagyon hiú voltam (Sajnos,vagy nem), na meg hát a Jóisten sem áldott meg természetesen tökéletes szépséggel, úgyhogy mindig sokat költöttem magamra. Amin spórolok,az az, hogy drogériás termékeket veszek, a hajam itthon vágom és festem, a műkörmömet magam csinálom. Havona kb. egy 10es megy el, ha összességében nézem, de lebontani elég nehéz. Pl.: most a fogaimat csináltatom (csak esztétikai, mindig zavartak), ez fél millió forintomba fog kerülni (nagyságrendileg), de nyilván erre pl. majdnem 3éve spórolok, sajnos mindig jött váratlan kiadás,ami miatt halasztani kellett.
2015. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!