Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a francot csináljak? /...

Mi a francot csináljak? / bövebben lent /

Figyelt kérdés

apámmal teljesen rossz a kapcsolatunk .

olyanokért ordibálja le a fejem, hogy rá mertem nézni a tesomra, vagy ha nem huztam le azt a kib*szott redőnyt.

legszivesebben megölném . anyával is állandóan veszekednek, mert anya mellém áll.

kijelentette apám hogy utál, mondtam neki hogy elköltözök innen a p*csába, azt mondta menjek de vissza ne merjem tolni a pofámat ..

sehová nem enged el, ha el enged akkor is csak 1-2 órára. gép elé sem ülhetek le 1-2 óránál tovább, na persze lesz*rom a véleményét úgyis tovább gépezek ..

apa az ilyen? pffffffffff. szánalmas ..

költözzek? : S


2010. febr. 20. 19:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat .

nem mondom hogy nem tehetek semmiről, mert van mikor nagyon felidegesit és csapkodomaz ajtót meg minden de visszabeszélni akkor sem beszélek vissza .

beszélek majd anyával, hogy nem-e tudnánk elköltözni rokonokhoz addig, amíg nem találunk egy kiadó lakást ..

2010. febr. 20. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!