Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a francot csináljak? /...

Mi a francot csináljak? / bövebben lent /

Figyelt kérdés

apámmal teljesen rossz a kapcsolatunk .

olyanokért ordibálja le a fejem, hogy rá mertem nézni a tesomra, vagy ha nem huztam le azt a kib*szott redőnyt.

legszivesebben megölném . anyával is állandóan veszekednek, mert anya mellém áll.

kijelentette apám hogy utál, mondtam neki hogy elköltözök innen a p*csába, azt mondta menjek de vissza ne merjem tolni a pofámat ..

sehová nem enged el, ha el enged akkor is csak 1-2 órára. gép elé sem ülhetek le 1-2 óránál tovább, na persze lesz*rom a véleményét úgyis tovább gépezek ..

apa az ilyen? pffffffffff. szánalmas ..

költözzek? : S


2010. febr. 20. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem próbáljátok ezt a problémát megbeszélni. Mért nem ő költözik el? Hány éves ? Vagy miért nem hagyátok ott őt anyukáddal és akkor rájön. de nem adsz rá okot amiért ilyen veled? nem mindg a szülők a hibásak.:) de ha baj van ésszerűen gondolkod és ne öldd meg:D
2010. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha otthon is ilyen stílusban beszélsz, akkor nem apukáddal van a baj... Persze, költözzél el otthonról. Biztos fenn tudsz tartani egy lakást és el tudod magad tartani....És ha elköltözöl akkor egész nap gépezhetsz, suliba sem kell járni, akkor lesz ám jó világod, nem fog senki rádszólni semmiért... Hány éves vagy?
2010. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

rokonokhoz költöznék, és nem beszélek vele se csúnyán, sőtt még vissza sem beszélek neki felmegyek a szobámba és kisírom magam .

16/L ..

2010. febr. 20. 19:12
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Minden második 16 éves azt hiszi, hogy ő utálják a szülei, mert nem engednek meg neki mindent...

Kicsit hihetetlen hogy vele szépen beszélsz, itt meg olyanokat írsz, hogy "lesz*rom a véleményét" meg hogy "legszivesebben megölném"... Majd kinövöd a kamaszhisztit és akkor apukádat sem egy rettenetes rémnek látod, aki nem neged órákat gépezni és ebből egyértelmű, hogy utál téged. Menj a szobádba, sírd ki magad, hisztizz, tombolj és nyugodj le.

2010. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

csak egy hetet lakjatok vele ..

lányaként ..

2010. febr. 20. 19:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg érthető, ha valaki ki van akadva.

Olyankor nehéz nyugodtan gondolkodni, főleg ha már hosszabb ideje megy valami.

Szerintem próbálj meg anyukáddal beszélni. Nem költözhetnétek el vele? Nagyszülőkhöz sem mehetnél egy időre? Ha meg ordibál veled, akkor válaszolj nyugodtan és értelmesen, hogy leessen neki, ki az, aki hülyén viselkedik.

2010. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha minden kamaszhiszti után költözne a fél család.... Ne haragudj, de kamaszok között dolgozom, már megtanultam, hogy a hisztiket kb. osszam el tízzel és akkor nagyjából a valós probléma közelében vagyunk...

Költözz el rokonokhoz, és ha ott is rád szólnak, akkor onnan is költözz tovább. Ha ott sem engednek gépezni vagy segíteni kell, akkor lehet keresni a következő lakást. Vagy menj férjhez gyorsan, akkor elmenekülhestz otthonról... De az nem jó, mert ott is lenne feladatod, aztán akkor meg a férjedet akarnád megölni:))

2010. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

az én apám is ilyen. hidd el amint dolgozni fogsz, és le tud gombolni rólad valamit, rögvest kedves és tenyérbemászó lesz. még a reggelit is az ágyadhoz viszi. hidd el saját tapasztalat.

sajnos nekem nem volt hova költöznöm, Anyám miatt öngyilkos sem lehettem, pedig sokszor megfordult a fejemben.

21F

2010. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyja is egyetért vele, nem hiszem, hogy a korából fakadna a probléma.
2010. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én apám is ilyen (volt akkor is és ilyen most is). De nekem mákom volt: érettségi után elköltöztem otthonról. Azóta csak a közös munkahelyen látjuk egymást, így már könnyebb...
2010. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!