Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Miért nem tud a...

Ez most mi? Miért nem tud a párom exe leszállni rólunk? A párom miért rohan mikor az exe csettint neki?

Figyelt kérdés

A párom itthon van betegszabin, mert tüdőgyulladása van. Este nagy nehezen elaludt, mikor csörgött a telefonja. Én felvettem (felvesszük egymásét, ha a másik nincs telefon közelben) és az ex sápítozott, hogy a párom rohanjon át hozzá, mert a gyerekszobát ellepték a hangyák. Megmondtam neki, hogy most nem tud menni, a gyerekeket vigye át a saját szobájába, tegyen ki csalétket a hangyáknak és holnap, azaz ma sétáljon el valami hangya ölő vegyszerért. Még hívott minket az este, hogy mégis menjen át a párom, mert nem boldogul, de a 3. hívása után nem vettem fel a telefont.

Ma reggel a páromnak elmeséltem, hogy mi volt az este és ő még engem baltázott le, hogy miért nem keltettem fel, tudhatnám, hogy a csaj mennyire fél a rovaroktól, biztos összecsípték a hangyák a gyerekeket stb., majd összekapta magát és átrohant hozzá hangyát irtani.

Nem igazán tudok napirendre térni a dolog felett. Ennyi bajjal akár a szomszédot is hívhatta volna az ex, az legalább közel van, de a páromat sem értem. Még sok év után sem képes tőle elszakadni?


2015. ápr. 16. 06:38
1 2
 11/17 Bence_ ***** válasza:
100%

"Nincsenek az exével közös gyermekei. Ezért is írtam, hogy ennyi bajjal a szomszédot is ugraszthatná, mert az legalább közel van.

Mi 10 éve vagyunk együtt és 3 közös gyerkőcünk van.

Az exe már sokszor bizonyította, hogy életképtelen, de nem értem, hogy miért mindig a páromat ugrasztja, ha nyűge van."

Szóval akkor van 3 gyereked akit szültél. Aztán van egy fiad aki örökbe fogadott egy lányt! Szép nagy család :)

Ha mindig nagy családról álmodtál akkor sikeres vagy!:)

2015. ápr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Bence, az örökbefogadott lány gyerekeit lehagytad. :)

Kérdező!

Komolyan beszélgess el vele, mert ez nem egészséges, ráadásul számomra kicsit gyanús is.

(megjegyzem kislány korom óta hadban állok a hangyákkal, mióta egyszer combtőig érő gipszben hangyabolyba léptem. A kertben nincs velük bajom, ha nem másznak rám, de házon belül éjjel is porszívót ragadok, ha a lányom eldugott kajáját megtalálják)

2015. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Bence_ ***** válasza:

Tényleg:)

Akkor még nagyobb a család.

Szuper szülinapok lehetnek :)

2015. ápr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek közös gyerekeik, akkor miért jár hozzá?

Amióta ti együtt vagytok, vagyis 10 éve, azóta mindig ennyire a szívén viseli az exe sorsát? Szerintem ez így egyetlen feleségnek sem tetszene. De az is furcsa, hogy ti ezt 10 év alatt nem tudtátok megbeszélni, hogy neked ez rosszul esik, hogy ennyire fontos neki az a nő. Miért szültél addig akár 1 gyereket is, amíg nem tudta eldönteni, hogy le tudja e végleg zárni az exel a múltat, és csak te kellesz e neki?

2015. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én ennél önérzetesebb vagyok, mert ha ezek után még én lennék leszólva, közölném "akkor az ex kezelje ki a tüdőgyuszidat édesem" :D
2015. ápr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

tuti az exel kerteszkedik

vagy buntudta van hogy otthagyta de ez nem lenne logikus

szerintem siman feremegy vele vagy tervben van a dolog

2015. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de 3 gyereket ide, 3 gyereketek oda, még mindig kavar az exével. Máskülönben nem így viselkedne.
2015. ápr. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!