Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Miért nem tud a...

Ez most mi? Miért nem tud a párom exe leszállni rólunk? A párom miért rohan mikor az exe csettint neki?

Figyelt kérdés

A párom itthon van betegszabin, mert tüdőgyulladása van. Este nagy nehezen elaludt, mikor csörgött a telefonja. Én felvettem (felvesszük egymásét, ha a másik nincs telefon közelben) és az ex sápítozott, hogy a párom rohanjon át hozzá, mert a gyerekszobát ellepték a hangyák. Megmondtam neki, hogy most nem tud menni, a gyerekeket vigye át a saját szobájába, tegyen ki csalétket a hangyáknak és holnap, azaz ma sétáljon el valami hangya ölő vegyszerért. Még hívott minket az este, hogy mégis menjen át a párom, mert nem boldogul, de a 3. hívása után nem vettem fel a telefont.

Ma reggel a páromnak elmeséltem, hogy mi volt az este és ő még engem baltázott le, hogy miért nem keltettem fel, tudhatnám, hogy a csaj mennyire fél a rovaroktól, biztos összecsípték a hangyák a gyerekeket stb., majd összekapta magát és átrohant hozzá hangyát irtani.

Nem igazán tudok napirendre térni a dolog felett. Ennyi bajjal akár a szomszédot is hívhatta volna az ex, az legalább közel van, de a páromat sem értem. Még sok év után sem képes tőle elszakadni?


2015. ápr. 16. 06:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Hagyd a fenébe ezt az öleb pasit. Ha ennyiért rohan tüdőgyulladással az exhez, akkor itt neked sok babér nem terem, legfeljebb ugrálhatnátok ketten az ő családja körül. Mivel nem boldogult? A gyerekeket nem tudta átterelni a saját szobájába és becsukni az ajtót? Vagy tárgyalásba kezdett a hangyákkal és a diplomáciai út sikeretlennek bizonyult, vagy mégis mit tudott volna tenni a párod az éjszaka közepén? Állt volna neki náluk elkezdeni guglizni, hogy milyen házi praktika van a hangyák ellen, amihez megvan otthon is az alapanyag? A hölgy nem ismeri a számítógépet és az internet világát? Keress inkább egy független embert, a családos meg foglalkozzon csak a családjával.
2015. ápr. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Itt nem az exéről van szó, hanem a gyerekeiről. Őértük mindent meg fog csinálni és rohanni fog.
2015. ápr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Itt nem arról van szó, hogy az exétől nem tud elszakadni. Ahogy kivettem a szövegből, a férjednek vannak ott gyerekei. Miattuk rohant át, miattuk volt fontos ez neki, nem az exe miatt. Amikor olyan párt választottál, akinek van gyereke, tudhattad volna, hogy a gyerekei miatt az exével muszáj lesz tartania a kapcsolatot és számára a gyerekek a legfontosabbak, ami érthető.
2015. ápr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
szülőként félreteszed a bajod a gyereked miatt. Majd megérted.
2015. ápr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nincsenek az exével közös gyermekei. Ezért is írtam, hogy ennyi bajjal a szomszédot is ugraszthatná, mert az legalább közel van.

Mi 10 éve vagyunk együtt és 3 közös gyerkőcünk van.

Az exe már sokszor bizonyította, hogy életképtelen, de nem értem, hogy miért mindig a páromat ugrasztja, ha nyűge van.

2015. ápr. 16. 07:44
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy a gyerekek miatt, de ez akkor sem volt olyan probléma, amit az ex ne tudott volna maga is megoldani, és ami miatt a kérdező párjának kellett volna rohannia. Az éjszaka közepén, tüdőgyulladással.
2015. ápr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs, szóval nem is az ő gyerekei?

Akkor ne haragudj, de téged sem értelek, hogy tűrheted ezt már 10 éve, 3 gyerekkel...

2015. ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltél erről a pároddal, hogy miért nem képes elszakadni ettől a nőtől? Egyáltalán tisztában voltál azzal hogy milyen a szakítás utáni viszonyuk, mielőtt még közös gyereket vállalatatok?

Nagyon nem normális, hogy egy utolsó ex miatt rohangál tüdőgyulladással, erről rég bezsélnetek kellett volna, számodra is megalázó lehet, hogy egy senki nőért téged csesz le és szaladgál a hülye prolémája miatt.

2015. ápr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy minimum 10 évvel ezelőtt lezárt kapcsolat után, ahol nincs gyerek, ugrik a férfi az exnek. Azért ez nem kicsit gáz. Eddig miért tűrted?
2015. ápr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Ja, hogy nem a párod gyerekei! Akkor elnézést kérek tőled a kommentemért. Így viszont már nekem sem világos, miért teszi ezt és le kéne vele ülnöd erről beszélgetni, rá kéne kérdezned, miért ennyire fontos neki, hogy odamenjen.
2015. ápr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!