Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek abban, hogy...

Egyetértetek abban, hogy kutyából nem lesz szalonna? Azaz, leszokhat-e valaki a piáról, vagy csak éppen tiszta időszaka van? (ha nem, írjatok példákat is rá. )

Figyelt kérdés
Az alkoholista emberre gondolok. Nem tudom az alkesznek nevezhető -e, aki alkalomszerűen iszik, de akkor kiüti magát. Van amikor 2-3 hétig is kibírja pia nálkül. Lehet hogy nem iszik túl sokat, és másnak meg se kottyanna, de minek iszik, aki nem bírja,és aki nem tudja ,hol a határ.A férjemről beszélekamúgy. Már majdenem elváltunk emiatt,hosszú házasság után. Mikor már kezdek örülni, hogy nemiszik, mindig beüt a krach... tegnap 12 óráztam, mikor hazaértem, negyed hétkor este, már javában aludt,ruhástól, a szobában érezni lehetett a pia kipárolgását.reggel elment dolgozni, nem tudtam beszélni vele.Egy jópár hétig nem ivott...
2010. febr. 20. 10:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

aki iszik,az nem fog megváltozni...

még a te kedvedért se...

anya az első férjétől (papiron az apám,de embernek én nem nevezem) ezért vált el...volt hogy 2 honapig birta,de utána munkábol hazafele elitta a fizetését

nagyapám detto,ő mellette gépezik is...kamionosként dolgozik,ha vezet sosem iszik,2-3 hétig is akár egy kortyot se...de utána van 2 hét szabija,akkor 2 hétig részeg...

ezért is nekem nemkellene olyan férfi,aki iszik...párom akkor iszik,ha vmi alkalom van,akkkoris max 2 sör,vagy vmi koktél,de töményet szinte soha...én már tanultam mások hibájából...

L

2010. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem az apám iszik,és ő sem változott meg 20 év alatt sem :'(
2010. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én esetemben nem lesz...apám 35 éve alkesz és nem hajlandó leszokni...:( de szerintem ez személyiségtöl függ... van, aki képes rá csak ritka.
2010. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

10:41

72, volt valaki,akiért megérte normalizálni magam.

2010. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Úgy látszik az én férjemnek nem éri meg...:((
2010. febr. 21. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!