Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha férjül kérnek egy férfit...

Ha férjül kérnek egy férfit és ő nemet mond, akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Vagy egyutt maradnak utana vagy sem.
2015. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

én el tudom képzelni, hogy azért is mondott nemet, mert ő akarna megkérni.

bár nem ismerem a helyzetet.

én nem kérném meg a barátom. szoktunk beszélgetni, ismerjük egymás jövőbeli terveit.

szerintem ez egy elég szánalmas húzás a nő részéről. főleg hogy még nem is jött össze.. szóval a férfi lehet még nem akarja vagy nem gondolja olyan komolynak a kapcsolatot. vagy amit elsőre írtam, hogy ő akar megkérni

2015. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Ennek nem ez a módja :)

Az én párom köpni nyelni nem tudna egy ilyen kérdésen, azért mert tudja hogy az ő dolga megkérni engem.

Hölgyeim szerintem ezt a kérdést tényleg a férfiakra kell hagyni, mert eredményezhet ilyen helyzetet amennyiben a férfi számára egyértelműen az ő dolga a lánykérés és túl rámenőnek tartja a fordított szituációt.

2015. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Hát szerintem ez eléggé egyértelmű célzás arra, hogy hogyan kellene (vagy nem kellene) tovább...
2015. ápr. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Ennyire felcserélődtek már a szerepek??

Te kérted meg a kezét nő létedre?

Eszem megáll!!

2015. ápr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nem "kérte meg a kezem" a feleségem, de ő vetette fel a dolgot, - ebből még nem lett semmi baj.

éltünk boldogan, sokáig együtt... aztán vége lett


Aztán amikor én kértem meg egy nő kezét, ő meg igent mondott, de aztán - gondolom a családja hatására- mégis kihúzódott az ügyből, akkor világos lett, hogy nem nagyon lesz ebből semmi.

Együtt voltunk még egy darabig, de hát, ha nem vállal, akkor nincs hova....

2015. ápr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Édes Istenem, középkori, hápogó válaszok.


Nekem is feleségem vetette fel a dolgot és igent mondtam.

Nem szakadt le a tököm vagy ilyesmi.

2015. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen más az hogy ki kezd el beszélgetni róla meg megint más hogy ki teszi fel a kérdést. Én pl a páromat kérdeztem meg hogy egy ilyen szituációba mit mondana, azt mondta meglepődne, talán kicsit felháborodna, és biztosan nemet mondana. Nem azért mert nem szeret vagy nem gondolt arra hogy elvenne, hanem azért mert ez az ő dolga, akár középkori akár nem.
2015. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
istenem, pasik, nehogy öt percre kicsússzon a kezetekből az irányítás... :D
2015. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!