Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Surgos! Mit tegyek? Gyors...

Surgos! Mit tegyek? Gyors valaszokat kernek szepen!

Figyelt kérdés
Holnap delutan egyedul leszek itthon. A legjobb barinomnek vannak fiu baratai, akikkel en is joban vagyok. Na es a baratnom holnap nem er ra, en meg ugy terveztem, hogy felhivom oket filmezni meg pizzazni. Na es a fiukat ettol meg felhivjam? Felek kicsit.. hatha gaznak tunok :/ csak irjak ra az egyik fiura hogy feljonnek-e? Ez igy nem gaz? Szerintetek mit tegyek? Elore is koszonom!! :)

2014. aug. 27. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezed meg anyukádat.
2014. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem ilyen valaszokat szeretnek.. Komolyan kerdezem.
2014. aug. 27. 23:36
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát valóban először kérdezd meg Anyukádat. utána meg hívd meg a fiúkat. Ha csak barátként/haverként teszed, akkor abban nincs semmi gáz.
2014. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor kerj engedelyt anyukadtol es apukadtol. Ha ok megengedik, akkor hivhatod fel csak oket.
2014. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
jó lenne tudni hány éves vagy, és a fiúk nem-e idősebbek? ha nem akarod megkérdezni anyukád, az azt jelentheti, hogy szerinted ő ezt nem találná helyesnek. akarsz-e olyat tenni, aminek anyukád nem örülne? másik kérdés: jól éreznéd magad a fiúkkal a barátnőd nélkül? ő nem haragudna, h nélküle buliztok? én csak akkor hívnám fel őket a barátnőm nélkül, ha az én barátaim is lennének.
2014. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A szuleim megengedik hogy feljojjenek.:) Csak haverkent hivnam fel oket..
2014. aug. 27. 23:45
 7/20 anonim ***** válasza:
37%

Az ilyen "titkos" cselekedetek általában mindig kiderülnek.

Ha a szüleid nem engednék meg, hogy idegenek legyenek a lakásban, amíg nincsenek otthon, akkor szerinted mi lesz a kellemes délutánnak a következménye otthon? Mennyi idős vagy?

2014. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
én nem hívnám meg a fiukat. mert: a barátnőm féltékeny lehet és a suliba egy csomo hülyeség terjeszthet rólam ezzel elrontva az iskolai évem.2: a fiuk azt hihetik azért vagytok egyedül mert akarsz valamit tőlük.3: a fiuk leitatnak és olyat csinálnak veled amit később megbànnàl.4: a fiúk a végén nem mennek el, de mindenkinek elhiresztelik hogy te megakartad hovni csak őket magadhoz, ezáltal előbb utóbb anyàdék fülébe jut ami szintén nem lenne jo.
2014. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
hívni*
2014. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

#8:


1: Aki féltékeny és rosszat terjeszt rólad, az nem barátnő. Én tuti nem eszerint élném az életem.


2: Barátok, olvastad?


3: Mindenkiről mindig rosszat feltételezel?


4: Nem olvastad, hogy a szülei megengedték??????

2014. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!