Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Surgos! Mit tegyek? Gyors...

Surgos! Mit tegyek? Gyors valaszokat kernek szepen!

Figyelt kérdés
Holnap delutan egyedul leszek itthon. A legjobb barinomnek vannak fiu baratai, akikkel en is joban vagyok. Na es a baratnom holnap nem er ra, en meg ugy terveztem, hogy felhivom oket filmezni meg pizzazni. Na es a fiukat ettol meg felhivjam? Felek kicsit.. hatha gaznak tunok :/ csak irjak ra az egyik fiura hogy feljonnek-e? Ez igy nem gaz? Szerintetek mit tegyek? Elore is koszonom!! :)

2014. aug. 27. 23:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Hívd át a srácokat jah és csináljatok egy jó kis gang bang-et
2014. aug. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem, hogy a szüleid megengedik, hogy TÖBB fiút is felhívj a lakásba, amikor ők nincsenek otthon, sőt, te leszel velük az egyetlen lány. Szerintem ne rendezz bulit a hátuk mögött, egyrészt úgyis kiderül, másrészt ha nem úgy alakul, ahogy te szeretnéd, nem fogod tudni kirakni őket.
2014. aug. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nah, pont az ilyen 8-as és 11-esek miatt szar a vilàg.,,,,
2014. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%

úúú mert biztos sorban megeröszakolják és gang bang lesz...

istenem az ilyen emberek mi a fenét hisznek magukban?


Kérdező! Nekem világ életembe csak fiu barátaim voltak elvétve 1-2 lány. Rengetegszer volt olyan hogy a szüleim nem voltak itthon és átjöttek 4-5-en és boxoztunk, filmeztünk, pipáztunk dumáltunk. Aztán vagy itt aludtak vagy hazamentek de a legtöbbször itt aludtak. Semmi bajom nem lett. Mellesleg az én szüleim tudtak róla és ők bátoritottak hogy hívjam őket nyugodtan bármikor. Bárhova elmehetek velük mert vigyázunk egymásra, és nem bántanának. Ha bízol bennük akkor abba, hogy egy délutánra, pár órára feljöjjenek pipázni az ég egy adta semmi gáz nincs. Kérdezd meg a barátnődet h neki nem gáz-e, mert nem akarod megbánani (ahogy ittt valaki irta a féltékenykedés dolgot, de elég gyerekesen hangzik).

Ha jóba vagy velük simán írj rájuk, hogy ez és ez van, mit szólnának hozzá? Ennyi.

Hány éves vagy amugy?

2014. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Anyuek megengedtek hogy feljojjenek, es megegyszer elmondom hogy nem buliznank. Csinalnek valami finom sutit, aztan megirnam egyikojuknek hogy egyedul vagyok es feljohetnenek filmezni meg ilyesmi.
2014. aug. 28. 13:19
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá! Hívd el őket. Ha elfogadják a meghívást, majd írd meg, jól sikerült-e a délutánotok.
2014. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

De nagyon felek, hogy mi van akkor ha kinevetnek?

Csak igy irjak ra az egyik fiura hogy: "Szia, hol vagytok?:) Nincs kedvetek atjonni? Egyedul vagyok itthon es unatkozom."

2014. aug. 28. 13:25
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire félsz, hogy kinevetnek, akkor ezek nem barátok, hanem csak ismerősök. barátok közt az ilyen normális lenne. és ha csak ismerősök, akkor bizony valóban furi lenne, hogy csak úgy, minden hátsó szándék nélkül felhívod őket magadhoz. már csak azért is, mert ezek szerint nincsenek igazi barátaid. ha lennének, őket hívnád. és ezt minden rosszindulat nélkül írom.
2014. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2014. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem hivtam fel oket..:/ feltem. Mert mi van ha felreertik? Ma is egyedul leszek itthon delutan, de a baratnom ma se er ra.. ha egyikojuket felhivnam az gaz lenne? Vagy 2 fiut akik csak baratok?
2014. aug. 29. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!