Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véget kellene vetnem ennek...

Véget kellene vetnem ennek vagy reménykedjek még? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy jól működő másfél éves kapcsolatom de van egy dolog ami miatt bizonytalan vagyok és ez az, hogy a páromnak kevés szabadideje van. Mindig csak megy, rohan állandóan dolgozik vagy csinál valamit de nem veszi észre, hogy ennek a nagy rohanásnak nincs semmi értelme mert így sincs pénze és ezzel csak saját magát rombolja le hosszútávon. Én fiatal vagyok, kicsit vágyom arra, hogy néha ide-oda elmenjünk és kicsit több időt töltsön velem mint heti egyszer 10 óra. Tudom, másnak ennyi se adatik de én nagyon keveslem és ha felhozom mindig azt mondja, hogy idővel jobb lesz. De mikor? Majd ha nyugdíjasok leszünk? Nagyon szeretem tényleg de félek, hogy továbbra sem lesz ideje és pár év múlva meg fogom bánni, hogy elment a fiatalságom a várakozásra. Nem mintha annyira vágynék nagy bulikra, pasizásra vagy ilyesmi... csak jó lenne néha kimozdulni valamerre és szórakozni. A nyáriszünetben azt hittem, hogy majd jobb lesz év közben, én is kicsit elfoglaltabb leszek és nem lesz időm mindig erre gondolni de tévedtem mert még így is sokat gondolok ezekre a dolgokra. Néha úgy érzem kicsit jobb lenne mással de ezt olyan rossz kimondani és lelkiismeret furdalásom van tőle. Első kapcsolat. Mit kellene tennem? :(
2015. ápr. 12. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Látsz bármilyen esélyt arra, hogy idővel jobb lesz, és ez a mostani "rohangálás" meghozza gyümölcsét? Ismered a párod terveit, elképzeléseit? Ha nem, ideje beszélgetni róla, és elmondani, mi forog benned. Ha nincs esély a változásra, nem klappolnak az elképzeléseitek, téged pedig kétség gyötör, akkor nem hiszem, hogy érdemes tovább húzni.
2015. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ő hova rohangál? Mi után hogy még sincs belőle több pénze?

Lehet hogy neki így teljesen kényelmes hogy heti egyszer tíz órára találkoztok. Hány éves vagy? Ha elmúltál 18 esetleg meg lehetne próbálni hogy összeköltöztök. Együtt keltek és fekszetek, közösen reggeliztek stb. Ha úgy is kevésnek látnád ezt a kapcsolatot akkor lehet máshogy dönteni.

Egyébként a legjobb ha mindent őszintén megbeszélsz vele.

2015. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam évekkel ezelőtt, szintén semmi nem maradt a pénzből. A páromnak az volt a szövege, hogy 'a jövőnket építi'. Leültem vele, elmondtam, hogy nekem igen is kell az ideje, vagy többet lesz velem, vagy részemről vége. Ha nincs jelenünk, nincs jövőnk. Egy ideig még ok, de hosszú távon...
2015. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áruld már el, ha semmi ideje nincs rád, feltételezzük erről beszéltél is vele, akkor minek erőlteted?
2015. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!