Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodnak a férfiak...

Miért ragaszkodnak a férfiak betegesen az anyjukhoz? Miért kell mindig az ő kedvére tenni, csak hohy jól érezze magát, annak ellenére is, hogy emiatt a párjával konfliktusba kerül.

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálam éppen fordítva történt, azaz a páromhoz ragaszkodtam annak ellenére, hogy anyuka mást óhajtott. :)
2010. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az én párom is anyás. Nagyon zavart, bevallom néha még most is. Ilyenkor próbálom azzal vígasztalni magam, hogy az jó emberi tulajdonság, ha valaki szereti az édesanyját, mert ha őt nem tudná szeretni, akkor engem sem tudna annyira. Ennek ellenére bennem is felmegy néha a pumpa. Hogy lehet leküzdeni, hogy az ember lánya ne legyen féltékeny anyós(jelölt)re?
2010. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Még én sem jöttem rá a miértre.Nálunk is ez a helyzet.Én csak nyelhetek és nyelhetek, lényeg, hogy anyucinak jó legyen. A férjem szerint ki kell bírnom és kész :-))Ki is bírnám, ha tudnám, hogy a férjem velem ért egyet, anyós meg hadd fújja a magáét.De nem így van, anyuka szava SZENT.
2010. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy két embert szeret:az anyósodat,aki az édesanyja,aki világra hozta és felnevelte,és Téged,aki élete párja vagy,és mellette állsz jóban-rosszban.Szegény nem tud,és nem is akar választani.Persze,ezzel nem azt mondom,hogy legyen anyuci pici fia,mert az nem egészséges.Azt viszont Te sem várhatod el,hogy válasszon kettőtök közül.Te,ha teheted,szakíts meg minden kapcsolatot a hárpia anyóssal,a férjed meg menjen csak haza hozzá.A sz@rkeveréshez meg ne asszisztálj,nézd levegőnek az anyóst,és inkább legyél Vele közömbös viszonyban,minthogy haragot tartsatok.Ne törődj a megjegyzéseivel,ne hagyd,hogy fúrjon,és ne bántsd a párodat emiatt.A célja úgyis az,hogy összevesszetek.Ne tegyél a kedvére,de közben azt is vedd figyelembe,hogy a fia ragaszkodik hozzá,mert mégis csak az anyja.
2010. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, én is próbálom hanyagolni az anyóst, a férjem megy hozzá, hiszen a fia, de én ha tehetem csak ritkán. Így jó, nem beszélek meg vele semmit, meghallgatom amit mond, és lesz...m. Csak néha úgy fel tudom húzni magam miatta. De neki biztos rosszabb, hiszen én élhetek a fiával és nem ő....
2010. febr. 19. 14:50
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"én élhetek a fiával és nem ő"

Na ezért ne sajnáld már!Ez a világ rendje, téged is elengedtek a szüleid otthonról.Nem értem, hogy egy lányt miért tud elengedni az anyja és egy fiút miért nem?

2010. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Minden családban vannak hárpiák.Tudom,hogy Neked sem könnyű,de sajnos az ilyen embereken keresztül kell nézni.Általában ők akarják a főnököt játszani,de nem szabad hagyni,hogy ők domináljanak.Ha higgadt tudsz maradni,hidd el,azon jobban felidegesíti magát,mintha látná,hogy kiakadsz.
2010. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, én nem sajnálom, hogy nem "élhet" a fiával, épp ellenkezőleg...
2010. febr. 19. 14:57
 9/17 anonim ***** válasza:
Amúgy teljesen megértelek. Én is tudom az eszemmel, hogy hallgatni kell, és mosolyogni, de úgy fel tudom magam húzni, hogy napokig "kattogok" rajta.Egyszerűen nem értem az okát, miért ilyenek a fiús anyák, tisztelet a kivételnek.
2010. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én anyósom azzal zsarolja a fiát, hogy megsértődik és olyanokat mond, hogy Le se sz*rsz, Öreg koromra majd hagysz megd*leni, Nem is érdekel, mi van velünk, stb. Ilyen szövegekkel veszi rá, h hetente 3x láthassa.
2010. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!