Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teedő, ha az após a...

Mi a teedő, ha az após a családomat furkálja?

Figyelt kérdés

Csak azért mert nem tetszik neki a növérem arca,vagy csak mert irigy hogy a növérem többet van az unokáival mint a papa(mert másra nem tudok tippeli),

a faluban elkezdte a növéremet mindennek elhordani.ezt halgattuk vissza másoktól kb. egy évig,mert a szemükbe mindig mosolyog a kedves papa.volt h a növérem találkozót kért a papától h megbeszéljék a dolgot.a papa váratlanul az anyóst küldte el rá ,azt mondta h az a baj h állítólag a növérem "nem köszönt".(na már elhihetitek hogy rendesen megnevelt minket az anyánk).na nem baj "kibékült" az anyóssal ,egy hétbe nem tellt bele,már megint ment a herce hurca.a növérem találkozik vele a faluban(mindketten autóban)a növérem int a papának,h ne tudjon mibe belekötni.erre este jön haza a férjem,hogy a növérem már megint mit csinált:beintett a kedves papának.(már rájöttem közben,hogy a papának nagyon élénk és mindenre képes fantáziája van)egyébkeént kerülget engem is mint a fórró kását.a növérem egyí idő után csak elcsípte a nyakát,megkérdezte,hogy ugyan mi a baja.tagadott mindent,h az nem úgy volt....a nővérem közben erre úgy felkapta a cukrot,h már több mint egy éve ez megy és bekavar neki mindenhol,meg kirugatta a munkahelyéről is,h leköpte mérgében.na erre az volt az öreg reakciója,h kitiltotta az én otthonomból-ami a férjem nevén van és a haszonélvezeti jog a papán,mamán.


Férjemmel 5 éve vagyunk együtt.van egy 1,5 és egy 3,5 éves gyermekünk.de a papa előszeretettle kavar bele a családi életbe.szerinte amióta a nővéremmel összejárok,nagy a pofám.(nem iszok,nem cigizek,nem járok sehova aférjem nélkül,mindenre bólógatok)eleinte mi nem is beszélgettünk a nővéremmel a zapósékról,inkább segíteni járt nekem,boltba ment ,takarított,ha a férjem hazajött elment,tehát szerintem nem sokat zavart.a papát azonban nagyon is zavarja.aki plussz a szomszédban lakik.a

a férjem pedig elhiszi , vagy inkább kiáll az apja eszméje mellett és eggyütt ócsárolják a családomat.

a kedves papa szerint majd még megismerem én a az anyámat és a nővéremet jobban,h milyen egy szemetek....

(anyám 6 gyereket nevelt fel egyedül,a nővéremmel együtt az összes tewstvérem jóban rosszban együtt segítjük egymást.

(még hozzáfüzöm,h a papa milliomos,pénzéhes,mindent magának akaró,mindenkinek vigyázba kell állni,utólag mindenen megsértődik)a férjem meg csak az apját látja,csak rá hallgat mindenben


2010. febr. 19. 10:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, a diktafonra gondoltam és szerintem is csak kár az évekért egy ilyen férjel, de hátha a lebuktatással menthető lenne ez az állapot!
2010. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!