Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teedő, ha az após a...

Mi a teedő, ha az após a családomat furkálja?

Figyelt kérdés

Csak azért mert nem tetszik neki a növérem arca,vagy csak mert irigy hogy a növérem többet van az unokáival mint a papa(mert másra nem tudok tippeli),

a faluban elkezdte a növéremet mindennek elhordani.ezt halgattuk vissza másoktól kb. egy évig,mert a szemükbe mindig mosolyog a kedves papa.volt h a növérem találkozót kért a papától h megbeszéljék a dolgot.a papa váratlanul az anyóst küldte el rá ,azt mondta h az a baj h állítólag a növérem "nem köszönt".(na már elhihetitek hogy rendesen megnevelt minket az anyánk).na nem baj "kibékült" az anyóssal ,egy hétbe nem tellt bele,már megint ment a herce hurca.a növérem találkozik vele a faluban(mindketten autóban)a növérem int a papának,h ne tudjon mibe belekötni.erre este jön haza a férjem,hogy a növérem már megint mit csinált:beintett a kedves papának.(már rájöttem közben,hogy a papának nagyon élénk és mindenre képes fantáziája van)egyébkeént kerülget engem is mint a fórró kását.a növérem egyí idő után csak elcsípte a nyakát,megkérdezte,hogy ugyan mi a baja.tagadott mindent,h az nem úgy volt....a nővérem közben erre úgy felkapta a cukrot,h már több mint egy éve ez megy és bekavar neki mindenhol,meg kirugatta a munkahelyéről is,h leköpte mérgében.na erre az volt az öreg reakciója,h kitiltotta az én otthonomból-ami a férjem nevén van és a haszonélvezeti jog a papán,mamán.


Férjemmel 5 éve vagyunk együtt.van egy 1,5 és egy 3,5 éves gyermekünk.de a papa előszeretettle kavar bele a családi életbe.szerinte amióta a nővéremmel összejárok,nagy a pofám.(nem iszok,nem cigizek,nem járok sehova aférjem nélkül,mindenre bólógatok)eleinte mi nem is beszélgettünk a nővéremmel a zapósékról,inkább segíteni járt nekem,boltba ment ,takarított,ha a férjem hazajött elment,tehát szerintem nem sokat zavart.a papát azonban nagyon is zavarja.aki plussz a szomszédban lakik.a

a férjem pedig elhiszi , vagy inkább kiáll az apja eszméje mellett és eggyütt ócsárolják a családomat.

a kedves papa szerint majd még megismerem én a az anyámat és a nővéremet jobban,h milyen egy szemetek....

(anyám 6 gyereket nevelt fel egyedül,a nővéremmel együtt az összes tewstvérem jóban rosszban együtt segítjük egymást.

(még hozzáfüzöm,h a papa milliomos,pénzéhes,mindent magának akaró,mindenkinek vigyázba kell állni,utólag mindenen megsértődik)a férjem meg csak az apját látja,csak rá hallgat mindenben


2010. febr. 19. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Háát!

Ha a férjed ilyen, akkor nagyon nem tudsz mit csinálni sajnos.

Szomorú, hogy nem melléd áll és, hogy hagyja a papát így összeugrasztani a családot!

Neki kellene a sarkára állnia és jól beolvasni a papának, aztán, ha nem tetszik neki, akkor ez van.., de, ahogy írod remény sincs erre.

A házból való kitiltás pedig felháborító! A Te testvéred ki van tiltva, pedig sokat segített Neked. Nem tudom, a férjed ezzel is egyet ért??

2010. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

sajnos egyet ért a papával,egyszer mondta is h akár mi van az apja mellett fog állni mindig.jó férjem van mi?

én mondjuk olyan vagyok pl,h van egy idegen és a testvéremnek nincs igaza akkor az idegennek adok igazat.

a papa és a nővérem miatt veszekszünk a férjemmel már egy éve.

a papa egyébként nagy mese mondó, a fiának is képes akármit összehazudni,csak a fiának már a 30 év alatt meg kellett volna ismernie az öreget.és mondjuk nekem igazat adni.nekem is van egy alkoholista testvérem,elismerem,ö a ferjem beismerhetné, hogy van egy fantáziáló apja és adhatna csak legalább egyszer igazat.

2010. febr. 19. 11:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem az anyósommal is és apósommal is gondjaim voltak és nem az én hibámból!

Ők tettek, olyat amit nem kellett volna és én meg mondtam a magamét, de nagyon csúnyán, viszont tudtam, hogy a férjem maximálisan mellettem van.

Kettő éve nem tárgyalok velük a férjem megkérte, hogy ne jöjjenek át a terhességem alatt idegesíteni és szerencsém van azóta sem jöttek, pedig 10 hónapos a kissebbik fiam.

Csak Karácsonykor mentek át 1 órára a gyerekek ajándékai miatt.

Ők ásták maguknak az árkot, hát bele is estek :)

Neked is szerencsésebb lenne elmondani a férjednek, hogy Ő ezzel téged bánt és gondolja át, ér-e annyit az apja, hogy vita legyen belőle és a gyerekek igyák meg a levét!

Anyagilag támogat az őreg titeket?Ha, igen, nem lehet esetleg, hogy ezért ilyen a párod?

2010. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem szép, de mi lenne, ha próbálnál csapdát állítani neki és "lebuktatni" a férjed előtt...

Lehet segítene.

2010. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen,anyagilag támogat minket az após,a ház is az ő tulajdonjogában van.de szerintem akkor sem kellene ennyire az apját majmolnia.

nekem van két ,bár kicsi gyermekem.s ha nagyok lesznek nem várhatom el tőlük hogy ha adok nekik valamit,akkor önzetlen hálával ,és a végtelenség tartozanak nekem.ha adok valamit azt vissza nem kéri az ember.és álltalában azt csinál vele amit akar.

nem az öreg házát akarom magamra iratni,csak jól esett volna ha a családom akkor látogat meg amikor akar,

egyébként a papa a saját anyjával évtizedek óta nincs jóban,+egyetlen bátyját sem csipí,plussz a fél falu szegről végről a rokona azokat is elhordta nekem mindennek,amikor még jóban vooltunk.

2010. febr. 19. 15:06
 6/11 A kérdező kommentje:

a csapda állítás az jó ötlet,Köszönöm.

..de mégis hogyan kellene csinálni :-( ???

2010. febr. 19. 15:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy látom, ez a papa "nagy baj", mert így csak szenvedsz és tűrsz, mást nem is csinálhatsz nagyon, biztos egy csökönyös vén ember.

Hacsak nem beszélsz a papával, hogy neked ez rossz, hogy a családod nem mehet hozzátok és, hogy ne gonoszkodjon.

De, ezt a férjednek kellene inkább megoldani!

Nekem jó, mert a fővárosban lakunk és anyósomék, jóóó messze laknak innen, neked meg a szomszédban..., na ez a gáz.

Anyukádra miért mondja a papa, hogy szemét? Vele is már összeveszett?

2010. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A lebuktatással kapcsolatban...

Van az a "zsebben elférő" felvevő készülék (nem jut eszembe a neve) és rögzítsd, amikor a papa szidalmaz vagy a családod, és mutasd meg a férjednek!

Jobb nem jut eszembe!

2010. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Diktafonra gondolsz. :) Elég egy jó mobil is a célra.

Egyébként ilyen "lebuktatásra" gondoltam én is.

Vagy pl olyan szituációt teremteni ahol apuka nem láthatja a férjed, viszont a férjed a saját fülével hallhatja apuka beszólásait.

2010. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mégvalami, a költözés nem megoldható?

Sajnos velük sose lesz egyszerű együtt élni. :(

2010. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!