Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban szünet?

Kapcsolatban szünet?

Figyelt kérdés
Voltatok már úgy, hogy szüneteltetek a párotokkal? (vagy Te, vag Ő kért időt) Mi lett az eredménye?
2010. febr. 19. 09:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Igen volt!Egy másik miatt kért szünetet,mint utólag kiderült...de együtt maradtunk.
2010. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szakítás. A szünetkérés leggyakrabban szakítást jelent, csak még nem merik kimondani.
2010. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

én kértem már így szünetetet. igazából magamnak sem akartam bevallani, hogy vége és könnyebb volt szünetet kérni, mint egyértelműen szakítani.

ő nem nagyon akarta tiszteletben tartani a kérésemet, azzal jött, hogy dehát ő szeret (ezt nem elég mondogatni). szakítottunk két hónapig még össze-összejártunk, majd végleg vége lett. neki két héttel később új nője lett, nekem egy évvel később új pasim, aki ma már a férjem. nem bántam meg.

26/N

2010. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha bennem felmerül a szünet gondolata,már egészen biztos, hogy lemondtam a kapcsolatról.Ha a páromban merül fel:ugyanígy teszek.Persze van,hogy az ember csak összezavarodik,hirtelen sok neki a másik,de később rájön,hogy őt szereti,és újra kezdik,ilyet is láttam a környezetemben.
2010. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt "szünet" ami valójában szakítás volt, de a másik ezt nem fogadta el, és elhitette magával, hogy ez csak szünet. Hát én szünetben mással kezdtem találkozgatni, és eszemben sem volt a szünetet befejezni.
2010. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ó Drágám, időt kérek, hogy átgondoljam a kapcsolatunkat"

Brrrrr, ez olyan dél-amerikai szappanopera jellege van.

2010. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Összegezve:a szünet időhúzás,és legtöbbször szakítás a vége.
2010. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Szüneteléssel csak időt akar nyerni, vagy gyáva megmondani hogy vége.
2010. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek a szünetben. Szerintem az már régen rossz, ha szünetelni kell. Én egyszer szüneteltem. Illetve tőlem kért a pasim időt. Amikor egy hétig nem hívott, összeszedtem a cuccait, és visszavittem. Ha egy hétig nem hiányzom neki, akkor annak már semmi értelme.
2010. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
én se hiszek benne. kivételek biztos vannak, de alapvetően nem működik
2010. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!