Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó egyáltalán valamire a...

Jó egyáltalán valamire a szünet a kapcsolatban? Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben úgy éreztem, hogy a párom kicsit eltávolodott tőlem. Vagyis nem eltávolodott, hanem olyan megszokott lett a kapcsolat részéről, ahol nem is kell kifejezni az érzelmeket. Az utóbbi két napban ráadásul nagyon hirtelen haragú lett, a legkisebb megjegyzésre is rám mordult, és betelt a poharam. Mondtam neki, hogy ez így nem működik, és tartsunk egy kis szünetet, mert nagyon forró a hangulat - rossz értelemben. Mikor kiöntöttem a lelkem, hogy ez már tényleg sok, akkor megbánta már a dolgokat, de tudom, hogy a jó idő csak két napig tartana, utána megint érezném, hogy nem szeret már annyira :( Ezért mondtam neki, hogy a szünet gondolata még fennáll, és akkor keressen engem, mikor úgy érzi, hogy meg tud becsülni, és tényleg úgy fogja érezni, hogy hiányzom és szeret...

Ti voltatok már így? Lett valami változás?


2010. szept. 25. 18:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Megjegyzem: a szakítást ne hozzátok be a dologba, mert arról nincs szó, csupán egy kis külön töltött időről, ami alatt mindketten átértékeljük a dolgokat...
2010. szept. 25. 18:27
 2/13 anonim ***** válasza:

Azért csak kilátásban van a szakítás amennyiben nem változik a párod - vagy úgy érted, hogy te nem akarsz szakítani?

Voltam így, és átmenetileg lett változás, de végül csak szakítás lett a vége, és így utólag azt mondom, az az utolsó másfél év nem kellett volna( összesen 5 évig voltunk együtt)

2010. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én is ugyanigy voltam....kértem 2 hét szünetet aztán rájöttem hogy felesleges rossz kapcsolatban vergödni...azóta boldog vagyok valaki mással aki tisztel és szeret;) de te tudod;)
2010. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tudnám kontrollálni a viselkedését, mert nem nagy a bűne, így nem fordult meg a fejemben a szakítás... És remélhetőleg nem is fog. Csak szeretném, ha nem kellene nekem "nagyothallani" egy egy hangosabb megjegyzésekor, vagy nem kellene nekem is visszakiáltani, ha ő épp rámmordul. Vagy tenni a sértődöttet, amíg bocsánatot nem kér.

Amúgy 3,5 éve vagyunk együtt, és én vagyok a nő.

2010. szept. 25. 18:35
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Igen, ez a szakításhoz vezető út, ne bánd, aminek el kell szakadni, jobb mielőbb, jobb mint a kínos huzavona.
2010. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

A szünetnek két kimenetele van:

1. utána már nem fogtok összejönni.

2. egy kis külön töltött idő után mindketten rájösztök, hogy a másik az igazi, és jobban szeretitek egymást, mint előtte.

A 2. jó is lenne, de sajnos leggyakrabban az 1. szokott bekövetkezni.

2010. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A szünet nem fog tartani sokáig - ismerem annyira magunkat, azaz őt. És ahol az esküvőt tervezgetik, ott nem gondolnak szakításra. Mondtam, hogy ezt a verziót ne hozzátok be, mert nem olyan jellegű a szünet. Én csak arra voltam kíváncsi, hogy javult-e a helyzet valakinél a szünet után.
2010. szept. 25. 18:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az első két évünkben tartottunk valamikor egy hét szünetet. Azaz annyit kértem, de a párom már négy nap után hívott hogy találkozzunk.

Nevetségesen kevésnek tűnhet most az egy hét, de nekünk sok volt, mert lényegében kezdettől fogva eggyütt lakunk.

Nálunk happy and lett a vége:) A tizedik évünket tapossuk azóta is eggyütt, férj és feleségként. Boldogan, és a mai napig napról-napra jobban szeretjük egymást.

2010. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk szakítás volt még az első évben de másfél hét után nem bírtuk tovább és azóta is egy pár vagyunk, már 9 éve!:) Nekünk nagyon sokat javult utána a kapcsolatunk!:)
2010. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a szünetet, mert abból csak megcsalás lesz az ő részéről! Inkább tedd féltékennyé ha a csoda csak 2 napig tart, hátha összekapja magát..
2010. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!