Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó egyáltalán valamire a...

Jó egyáltalán valamire a szünet a kapcsolatban? Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben úgy éreztem, hogy a párom kicsit eltávolodott tőlem. Vagyis nem eltávolodott, hanem olyan megszokott lett a kapcsolat részéről, ahol nem is kell kifejezni az érzelmeket. Az utóbbi két napban ráadásul nagyon hirtelen haragú lett, a legkisebb megjegyzésre is rám mordult, és betelt a poharam. Mondtam neki, hogy ez így nem működik, és tartsunk egy kis szünetet, mert nagyon forró a hangulat - rossz értelemben. Mikor kiöntöttem a lelkem, hogy ez már tényleg sok, akkor megbánta már a dolgokat, de tudom, hogy a jó idő csak két napig tartana, utána megint érezném, hogy nem szeret már annyira :( Ezért mondtam neki, hogy a szünet gondolata még fennáll, és akkor keressen engem, mikor úgy érzi, hogy meg tud becsülni, és tényleg úgy fogja érezni, hogy hiányzom és szeret...

Ti voltatok már így? Lett valami változás?


2010. szept. 25. 18:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jó az a szünet. Akkor legalább rájön, hogy annak ellenére hogy szereted, nem tehet meg veled bármit. Szembesül vele, hogy nálad is van egy határ, és majd elgondolkozik. De ez valóban csak akkor működik, így, ha valóban mindketten szeretitek egymást.
2010. szept. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyszer el lehet játszani ezt a szünestedit, de így, hogy igazából nincs is tétje, mert te nem akarsz szakítani, nem fog semmit használni - hisz miért is változna, mikor tudja, hogy legfeljebb lesz pár nap szünet ( amit még akár évezni is fog) és úgyis megint együtt lesztek... ennek nem sok motiváló ereje van szerintem.
2010. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Főleg ha komolyan gondoljátok a kapcsolatot (esküvő). Mert később már úgysem tehetitek meg (házasként, pláne gyerekkel), hogy na, akkor én 1 hétre elmegyek.
2010. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!