Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor miért vált el?

Akkor miért vált el?

Figyelt kérdés
Januárban elvált a párom,rengeteg támadás ért minket,ő pedig besokallt,hogy továbbra is zsarolja az anyja,exe,és a két gyereke is támadja.ugyanúgy otthon él,persze másik szobában nem az exével,de hogy ne legyen vita,inkabb lemondja a taliinkat,programjainkat.söt többször szakított,aztán mikor megbeszéljük akkor meg mondja h szeret,és rossz lenne nélkülem,de tanácstalan.félek attól,hogy ahelyett h megemberelné magát kibékül az exszel a béke miatt
2015. ápr. 5. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám őt elmenni, mert aki ilyen gyenge, hogy ha állítólag szerelmes, akkor nincs miről beszélni.
2015. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kivett albit,h összeköltözzünk,ennek féléve,otthon nem volt jó környezetem,nagyon rossz a családommal a viszonyom,igy nagyon örültem,h ennyire komolyan gondolja.erre azóta is egyedül vagyok,magányos vok,most is egyedül vok egész ünnepek alatt mig ő wellneszezik,mert a gyerekek kitalálták,kikapcsolva a mobil.
2015. ápr. 5. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Hagyd a fenébe, gyenge jellem, találsz nál különbet is!

Még a telefont is kikapcsolja?....ez nálam a vég, nincs tovább!

2015. ápr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Biztos külön szobában alszik -.- Velük tölti az ünnepet, neked még a telefont sem veszi fel, de persze nem szexelnek, ááá... hát ezért tényleg kár volt szétrobbantanod ezt a családot, eddig te dugtál a feleség háta mögött a férjjel, most téged csal ugyanazzal a nővel :D
2015. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért mondom, hogy hagyni kellene elmenni. A rossznál már a semmi is jobb. wellness a gyerekekkel, meg az exasszonnyal..Te tényleg ilyen naív vagy? Én azt sem hinném el, hogy külön szobában alszik otthon. Csak azt lehet h*lyére venni, aki hagyja magát.
2015. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Miért van az az érzésem, hogy miattad váltak el?
2015. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem miattam váltak el...ők már egyszer beadták csak nem vitték végig,most végig vitték
2015. ápr. 5. 14:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hiába vált el, ha érzelmileg a családjához, a feleségéhez kötődik. Ez csak rossz duma, hogy zsarolják. Aki változtatni akar az életén, változtat. Ha vele akarna élni, mert szerelmes lenne beléd, téged érezne a nagy ő-nek, akkor veled lenne, a gyerekeivel pedig tartaná a kapcsolatot, ahogy más elvált emberek. Most veled wellneszezne, vagy a gyerekeivel és veled, nem az exel.

Vedd tudomásul, hogy ez van, és lépj ki az életéből, mert úgy tűnik abban te vagy felesleges, nem az exe.

2015. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem téged tök hülyének néznek. Hagyd a fenbe mert meg fogsz nyomorodni lelkileg.
2015. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!