Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok ki, hogy...

Ti hogy bírjátok ki, hogy soha senkinek ne beszéljetek a gondjaitokról?

Figyelt kérdés

21 vagyok még csak, de már megjártam a poklot. Mindig eldöntöm, hogy senkinek sem mondom el a velem történteket, mert csak durván kihasználnak érte és hátrányosan megkülönböztetnek.


Ti hogy bírjátok, hogy soha senkinek ne mondjatok el semmit?


2015. ápr. 4. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hidd el, jobb ha elmondod, de csak 1 embernek, nem a vilagnak. konnyebb.
2015. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kíváncsi rá senki. Most könyvet írtam belőle, de aki elolvasta, sírt rajta, hogy ezt nem akarta tudni, ezt ne mutassam meg még egyszer.
2015. ápr. 4. 23:17
 3/12 anonim válasza:
Miért, mi történt ami olyan rossz volt?
2015. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem egy dolog, hanem nehézségek sorozata kezdve azzal, hogy megszülettem. (a szüleimnek nem lehetne gyereke)
2015. ápr. 4. 23:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Elmondom a problémáimat, de csak a hozzám legközelebb álló legjobb barátnőmnek. A mindennapi életemben nem terhelek ezekkel másokat és nem is tehetem meg, hogy keverjem a munkámat a magánéletemmel. Ha tehetném sem akarnám. Számomra ennyi elég.
2015. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, nem kíváncsi rá senki. Mindenkinek megvan a maga baja. Inkább próbáld megoldani, ha pedig nem megy akkor keress embert akinek az a szakmája. Az átlagember nem akar azzal foglalkozni miközben neki is ezer baja van.
2015. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van hogy végigbőgöm az éjszakát, mert ilyenkor jut eszembe. Ilyenkor van időm foglalkozni a "gondjaimmal".

Napközben emberek között vagyok és elterelik a gondolataimat. Illetve én hallgatom meg az bajukat...addig sem kell a sajátommal foglalkoznom.

Nem mondom el senkinek és nem is fogom...

2015. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de nem azért nem mondom el senkinek, mert nem érdekli őket. Van elég bajuk, ha még az én gondjaimat is cipelnék, belerokkannának. Hogy hogyan lehet kibírni? Erősnek kell lenni, megedzi az ember személyiségét, és egy idő után az ember képes lesz mindezek ellenére kimászni a gödörből, pozitívan gondolkodni, és tökélyre csiszolni a problémamegoldó képességét. Senki nem tud segíteni a benned dúló érzéseken, csak te magad. Ha úgy gondolod, segít, ha pszichológussal beszélsz, vagy könyvet írsz magadnak, tedd azt. Ne teregesd ki azonban a közvéleménynek, mert akkor még nagyobb szerepet fog játszani az életedben a sötét múltad, soha nem fogsz tudni tőle elszakadni.
2015. ápr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem mondom el senkinek sem. Tudom hogy nem fogom mar sokáig húzni így, de akkoris képtelen vagyok elmondani. Meg az anyukámnak sem. Tudom hogy ő is hasonlóan érezhet, es ha meglátná, ami bennem van, megijedne, tehát egyszerűen nem beszélek róla és kész
2015. ápr. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lelki szemetes vagyok!

Nekem elmondhatjátok, már semmin nem lepődök meg.

2015. ápr. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!