Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhízott nők! Kiábrándult...

Elhízott nők! Kiábrándult belőletek férjetek a plusz súly miatt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 15:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként annak, hogy valaki derék asszony semmi köze nincs a súlyához. Attól még zavarhatja a férjét, hogy hízott. Az, hogy jó asszony az egy belső dolog, az elhízás meg külső.
2010. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tudom, de nekem bántaná az önbecsülésem , hogy "elhízott"....akkor inkább "túlsúlyos" , bár ez is egy igen dicstelen szó.
2010. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ejjha,micsoda témát dobtam fel!:))) Látom,csámcsogtok!:)))
2010. febr. 18. 16:47
 14/27 anonim ***** válasza:
84%
ja, a lelkiismeret adag megvan már....mit szól a férfitag ehhez a borzasztó állapothoz?? Minden nőnek egy valódi önértékelési tükröt kellene adni, nem ilyen fantomokat, hogy így a reklámok szerint, meg a divat szerint meg a pasik szerint, meg a gyk szerint... A sörhas bezzeg szexi, státusz-szimbólum. A túlsúly pont olyan, mint a görcsös teherbeesési vágy. Minél jobban másoknak akarsz megfelelni, annál kevésbé fog menni. Én sose görcsöltem a fogyáson és a plusszom kezd lefelé menni, magamat "programozom" erre, és a férjem egy szóval nem mondta, hogy lujza, tessék újra nádszál-vékonynak lenni! Többet nem írok. Aki érti, érti, aki nem, az olvassa a "megmondom majd neked"-eket:)))
2010. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem értem,miért ír olyan,aki nem illetékes az ügyben,másrészt meg ha ír,akkor miért kioktat az helyett,hogy a kérdésre válaszolna?!
2010. febr. 18. 16:54
 16/27 anonim ***** válasza:
96%

Én nagyon meghíztam, bár csak 3 éve vagyunk együtt és azért a pillantásából látom, hogy nem tetszik neki, de nem mutatja ki semmilyen módon, csak értem aggódik, ezt ki is fejtette, mert tudja, hogy így nem érzem jól magam. :( Ez igaz is, de pl a szexuális életünk sokkal jobb mióta meghíztam, azt mondja eddig mindig szúrta a csípőcsontom, úgyhogy neki pont jó.

Csak nekem nem, mert nem vagyok olyan magabiztos, mint mondjuk egy éve. De ismerem magam, elég rossz életszakaszomban vagyok, amint rendbejövök ledobódik. Nekem semmilyen diéta vagy hasonló nem segít, ha tartósan nehéz az élet, és stresszelek, akkor isten se szedi le rólam a plussz kilókat.

2010. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem ábrándult ki én neki ugyancsak én maradtam
2010. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
9%
Az elhízás = megcsalás
2010. febr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
95%

16:33, már bocsi de azért nem mondhatod egy túlsúlyos nőre h ducika, meg molett, az elhízott és kész. Az egy nem egészséges állapot. Mellesleg sztem sok olyan válaszolt aki nem is elhízott, hanem inkább molett volt.

Nekem átlagos a testsúlyom, de voltam már plussz 5 kg amikor kicsit meghíztam a kapcsolatunk elején, de aztán leadtam. Amúgy meg a férjem akkor sem szólt semmit, ugyanúgy bánt velem, és ugyanúgy mondta h gyönyörű vagyok, szóval engem már a súly nagyon nem érdekel! Az a lényeg h jól érezzem magam a bőrömben!

2010. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem főleg akkor zavar egy féjret, ha meghízott az asszonyka, ha mondjuk jóval soványabbnak ismerte meg. Ha eleve duci volt, és így tetszett meg neki, akkor nem hiszem, hogy zavarná egy pár kg plusz.

Viszont én mindig híve voltam annak, hogy férjhezmenés után sem szabad "eligénytelenedni", csak azért mert már be vagyok biztosítva. Egyáltalán nem vagyok. Jöhet egy szebb, csinosabb. Én még mindig tetszeni akarok a férjemnek és teszek is érte. Hajlamos lennék a hízásra, de odafigyelek magamra, és max. 2-3 kg-ot szedek fel. Bár a férjem imádja, amikor kerekebb a fenekem, meg kicsit nagyobb lesz a cicim!:) De én magam sem érzem jól.

2010. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!