Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhízott nők! Kiábrándult...

Elhízott nők! Kiábrándult belőletek férjetek a plusz súly miatt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 15:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
NEm.
2010. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
2010. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem konkrétabban kérdezni,hogy mennyi idő után és mennyi súly miatt?
2010. febr. 18. 15:59
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem mondta soha, de én időben észbe kaptam a 15kg plussz sajnos pillanatok alatt jött föl rám. Lefogytam, nem vártam meg h a férjem kiábránduljon. 175 centi és 50 kg voltam az esküvőn. Én így érzem jól magam, ha a férjem 100 kg-s nőt szeretne akkor keressen olyan. Elsősorban magamnak akarok tetszeni.
2010. febr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Igaz mi még csak 4 éve vagyunk együtt a férjemmel, de két éve nagyon eleresztettem magam, és kb. 12 kg-ot híztam. Ő imádott így is. De tényleg, soha nem szólt semmi rosszat, sőt többet fogdosta a fenekemet!:) Persze én nem éreztem jól magam, és lefogytam. Azóta tartom, plusz minusz 3kg ugrál. Most karácsonykor ügyes voltam, kb. 3kiló jött fel, de már le is adtam. Mivel hajlamos vagyok hízásra, megnézem mit eszem, és heti 3-szor járok edzőterembe. Nemcsak a férjemnek, hanem magamnak is akarok tetszeni. Én olyan jó érzés, hogy amikor felveszek egy szép ruhát, látom a szemén, hogy büszke arra, hogy neki milyen csinos felesége van. Ez mindent megér.
2010. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Én 50-52kg voltam, amikor összejöttünk a párommal. Utána felszedtem magamra 14 kg-t és a párom ugyanúgy szeretett, mint előtte. Most visszafogytam, mert már sok volt nekem ez a +14 kg. Így most 53-54 kg vagyok és szuperül érzem magam, a kedvesem pedig változatlanul ugyanúgy szeret.
2010. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Na, látjátok nőtársak, ez az! "Elhízott nők"! Már a megszólítás is mily nyájas! és válaszoltok is nagy szerényen , hogy ennyit meg ennyit híztatok! Ismerek egy nagyon szép, nett nőt, akin vagy 20 kg felesleg van, és imádja a férje! Mi az hogy "elhízott"? Nektek ez "természetes" megszólítás?? Molett, ducika, "derék asszony"...nade "elhízott"? Nem malacok vagyunk, azt a kutya teremtésit!!!:DD
2010. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
20 kg plusz párnácska elnézést... még ez a "felesleg" is ronda volt...
2010. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Akin van 20 kg + az elhízott. Tessék jobban törődni az egészséggel. A malacokat meg nem el, hanem felhizlalják.
2010. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%
Szépitheted ahogy akarod,ha plusz 20 kilo van valakin az elhizott,nem ducika,meg nem molett,saját megynugtatásodra ha szeretnéd nevezd igy de te is tudod,hogy egyszerűen dagadtnak hivják.
2010. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!