Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szakítanátok?

Hogyan szakítanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nehéz helyzetben érzem magam, nem szoktam túl bonyolítani a dolgokat,de valahogy most nem tudok magamon segíteni,, van egy 10éves kapcsolatom,és minden porcikám azt érzi,hogy le kell zárnom, és mégis nehezemre esik megtenni,nem azért mert úgy ragaszkodom hozzá, hanem mert amikor arra gondolok,hogy befejezem akkor, eszembe jutnak olyan dolgok amiktől el bizonytalanodom, már mint úgy értem, hogy biztos bennem is van sok hiba, rossz döntést hozok, hogy fogom elviselni az egyedüllétet? lesz e még valaha valakim? és a végén eljutok odáig,hogy nem merem megtenni, és kimondani, hogy azt akarom,hogy vége legyen, és szeretnék új életet kezdeni. Hogyan kell egy ilyen döntést úgy meghozni hogy meg is tudjam tenni?

#szakítanátok
2015. márc. 31. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy kell, hogy felkészülsz az egyedüllétre. Ugyanannyi jó van benne, mint a párkapcsolatban töltött években. Kezdj magaddal foglalkozni, tervezz, kezdj új hobbikba, keress olyan dolgokat, amikkel ki tudod tölteni a felszabaduló időd és energiáid. Ezentúl csak magadért fogsz felelni. Kicsi az esélye, hogy örökre egyedül maradj, de csak akkor van esélyed normális kapcsolatra találni, ha egyébként is rendben van az életed, nem csak "megmentőt" keresel, hanem társat, akivel kölcsönösen tudtok egymásnak támaszt nyújtani. Határozd el magad, és égesd fel a hidakat magad mögött. Kérd a hozzád közelállók támogatását, hogy segítsenek neked beilleszkedni az új életbe.
2015. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"minden porcikám azt érzi,hogy le kell zárnom"

Tehát le is kell zárnod. Nem láthatod előre, mi lesz ebből, de hinned kell magadnak.

Csak megerősíteni tudom az #1 hozzászólást.

2015. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!