Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ugye megbocsájthatatlan bűn?

Ez ugye megbocsájthatatlan bűn?

Figyelt kérdés

A párommal mindketten erősen ittas állapotban összevesztünk,miután lekevert nekem egy pofont,én sajnos akkorát ütöttem neki vissza,hogy eltört az orra.

Sajnos a 4 éves kisfiunk előtt történt mindez.

Azóta természetesen külön élünk,de annyira fáj a történtek,hogy képtelen vagyok túltenni magam rajta.

Szeretem nagyon de neki már van új barátja is.

Végeznétek magatokkal a helyemben?


2015. márc. 30. 14:12
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki hsz-át.

Az biztos,hogy minden napom bűntudattal fog már eltelni,csak nem tudom meddig fogom bírni,mikor szakad el a cérna.

Nem élet ez már így,nőre se tudok nézni,életem szerelmével,gyermekem anyjával ezt tenni,nincs mentség.

2015. márc. 30. 15:11
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Es mi van a kisfiaddal? Mert eddig csak a not emlegetted. Tudod, hogy milyen korulmenyek kozott el? Lattad mar? Tudod, hogy milyen az uj pasi?
2015. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten elég nagy marhák voltatok,de azért az öngyilkosság emiatt elég erős túlzás.Ő megütött,te vissza,hát férfi létedre gondolom erősebben céloztál.Nem mondom,hogy szép tett,de mindketten ittasak voltatok,a gyerek előtt csináltátok,mindkettőtöknek ugyanolyan bűntudatotoknak kellene lennie,
2015. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le a múltat. Ennyi volt. Az asszonyt már más döngeti. Veszett fejsze nyele. Hagyd a francba.
2015. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
55%
19-es: látom, a komplex gondolkodás nem megy. Azoknak nem is szokott, akik ütlegelnek, mert nem tetszik a másik viselkedése.
2015. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: ebben a történetben a GYEREK az áldozat. TE és a NŐD tettétek azzá.


Nem te vagy az áldozat, ne röhögtesd ki magad még jobban.

2015. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Azért ha amúgy minden happy lett volna, akkor biztos, hogy egy ilyen ügyet is lehetett volna józan fejjel tisztázni, még ha elsőre húzósnak is hangzik - úgyhogy biztos már rezget ott a léc -, én inkább azt nem értem mi a fenét kerestetek egy négy éves gyerek előtt gatter részegen.


Öngyilkosság ilyenért? Ugyan, egyszerűen tovább kell lépni, gyerekedet segítsd ahol tudod ne azt lássa, hogy te vagy az anyját leütő sz@r tróger aztán amúgy majd alakulnak a dolgok.

2015. márc. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Egy négy éves kisgyereknek làtnia kellett ahogy részegen veszekedtek,verekedtek.......nem érdemeltek gyereket.Alkalmatlanok vagytok.
2015. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
A halálos pofon! :)
2015. nov. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
nem lenne kar erted se meg a nodert se aki holtreszegen verekszik a negy eves gyerek elott. de te gyava vagy a nod meg szemet.
2015. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!