Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ugye megbocsájthatatlan bűn?

Ez ugye megbocsájthatatlan bűn?

Figyelt kérdés

A párommal mindketten erősen ittas állapotban összevesztünk,miután lekevert nekem egy pofont,én sajnos akkorát ütöttem neki vissza,hogy eltört az orra.

Sajnos a 4 éves kisfiunk előtt történt mindez.

Azóta természetesen külön élünk,de annyira fáj a történtek,hogy képtelen vagyok túltenni magam rajta.

Szeretem nagyon de neki már van új barátja is.

Végeznétek magatokkal a helyemben?


2015. márc. 30. 14:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
A férfi vagy, mi?
2015. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%

Ez most komoly? Ilyenért öngyilkos akarsz lenni?

Gondolj a gyerekre! Ne csinálj hülyeséget!

Dolgozd fel ami történt és lépj rajta túl...

2015. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%

Miért végeznék?

Zárd le, felejtsd el. Visszacsinálni már nem tudod.

Mivel van új barátja, ezért ő nyilván már túllépett rajta.

Biztosan nehéz, főleg így, hogy van közös gyerek is. De az élet megy tovább. Majd lesz más, akivel boldog lehetsz.

Na meg szerintem azért nálatok más problémák is voltak. Ha valóban véletlenül ütötted meg, a pia hatására, meg hogy ő is megütött, akkor szerintem ez nem olyan ok, hogy azonnal otthagyjon örökre. Gondolom, azért korábban is voltak gázok.

2015. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

Ha férfi létedre megütöttél egy nőt,méghozzá úgy,hogy eltört az orra,nem mentség az ittas állapot.

De ezektől függetlenül ne csinálj hülyeséget!

2015. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%

A helyed önként bevonulnék elvonóra vagy minimum pszichológuhoz járnék. Akit valóban szeretsz azt nem ütöd meg még részegen se.

Remélem elég tanulság volt hogy soha többet ne igyál, mert nem tudod a mértéket.

Abzisztencia és próbálj a gyereknek annyira jó apja lenni amennyire csak tudsz ill. gondold újra az életed, esetleg új munkahely vagy költözés kibillenthetne.

2015. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

4 eves gyereknek az anyja is es az apja is reszeg...

Ez miatt nem egtek mindketten?

2015. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Az öngyilkosság? Tényleg rendkívül önző, gusztustalan és megbocsájthatatlan bűn. Szánalmas, mikor az ember annyira nem képes saját magán kívül másra gondolni, hogy inkább megöli magát, hogy azzal tönkretegye mindenki életét, aki szerette őt. Annyira nem tudod feldolgozni, hogy az exednek és gyerekednek végre normális élete van, hogy képes vagy megölni magad, csak hogy szenvedjenek ők is.. hiszen közvetve ő is felelős a történtekért. Azt akarod, hogy egész életében azon elmélkedjen, még ma is élnél, ha nem hagy el, hogy fog így a gyereke szemébe nézni, stb..? Végtelenül primitív és szemét megoldás. Tudod nekem is volt egy exem, akit agresszió miatt elhagytam, és öngyilkosságot kísérelt meg. Olyan barátnőm is van, akinek az apja lett öngyilkos hasonló okokból. Olyan embert is, akinek a testvére. Pontosan át tudom érezni, mit érezne a feleséged, a gyereked és a családod. Ha ekkora önző szemétláda vagy, végtelenül sajnálom őket azért, mert szerettek/szeretnek. Nem érdemelted meg.

Ha ennél azért érettebbnek érzed magad, és kimásztál az önsajnálat medréből, akkor pedig tanulj a hibádból. Ne piálj többet, mert feloldja a gátlásaidat. Legyél példakép a gyereked számára. Ha az ember akar változni, az első figyelmeztető eset után még tud. A baj az, hogy a legtöbben bármilyen hazugságot képesek saját magukkal elhitetni (pl. úgysem lenne semmi értelme), csak nehogy valami fáradtságos dolgot kelljen csinálniuk, vagy valamilyen lemondással kelljen élniük.. Nos, itt a nagyszerű lehetőség, hogy bizonyítsd, férfi vagy, nem pedig gyáva, önző kölyök.

2015. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
64%

jó lenne tudni, hogy mi volt köztetek a gebasz ami miatt így alakult.

amúgy emg de, igenis mentség az ittas állapot. a társ megütötte, ő visszaütöttés mivel az orr eléggé könnyen törő dolog így véletlenül eltört. az meg, hogy van már barátja, az azt jelenti, hogy (ha nem rég történt az eset akkor valszeg félrekufircolt, vagy ha régebben akkor már akkor se nagyon szeretett.)

2015. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Viszont a bűntudat teljesen felemészt,már csak mint egy zombi úgy járok-kelek.

Már arra is gondoltam,elmegyek örökre külföldre dolgozni,de akkor a gyerekért szakadna meg a szívem.

Várhatom a tárgyalásokat is az ügyből kifolyólag,én már valóban nem tudom mit tehetnék,soha nem fogom tudni ezt feldolgozni.

2015. márc. 30. 14:32
 10/30 anonim ***** válasza:
68%

Ezt a kerdest nem olyan regen tetted fel. Akkor is irtad, hogy allandoan veszekedtetek. Jobb igy ez mindenkinek, hidd el, meg a kisfiunak is, legalabbis addig, mig az anyuka meg az uj barat nem kezd szlapalni.

Amugy, szerintem, ez a pali mar meg volt a parodnak, vagy dagadt, torott orral szedte ossze otet?

2015. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!