Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ugye megbocsájthatatlan bűn?

Ez ugye megbocsájthatatlan bűn?

Figyelt kérdés

A párommal mindketten erősen ittas állapotban összevesztünk,miután lekevert nekem egy pofont,én sajnos akkorát ütöttem neki vissza,hogy eltört az orra.

Sajnos a 4 éves kisfiunk előtt történt mindez.

Azóta természetesen külön élünk,de annyira fáj a történtek,hogy képtelen vagyok túltenni magam rajta.

Szeretem nagyon de neki már van új barátja is.

Végeznétek magatokkal a helyemben?


2015. márc. 30. 14:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
30%

Tehát a négy éves gyereked szeme láttára saturészegen balhéztál az anyjával ÉS eltörted az orrát?!


IGEN, ez nem megbocsáthatatlan bűn, hanem egyfelől bűncselekmény, másfelől maradandó emlék a gyerekednek. Inkább annak örülj, hogy nem sittelnek le.


Öngyilkosság? Ugyan. A magadfajták nem lesznek öngyilkosok. A nőverők, a gyerekük előtt nőverők, akik utána magukat sajnáltatják, annyira gyáva pondrók, hogy nem tudnának maguknak soha ártani.


Szívből kívánom, hogy soha ne ébredj fel a tudat nélkül, egész életedben, hogy mit tettél a gyereked előtt a gyereked anyjával!

2015. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Utolso!

Nem olvastad az eredeti kerdest. Ketten, mindketto reszegen pofoztak egymast, uvoltoztek, igen, a gyerek elott, de nem ugy hangzott, hogy az elso eset. Sajnos.

2015. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
82%
Ezt úgy tudod jóvá tenni, ha tanulsz a hibából, innentől példás életet élsz és példát mutatsz a gyerekednek. No pia, no hazugságok, csak tisztességes, rendes élet. Emberek vagyunk, néha elbukunk, de nem igaz, hogy nem lehet jóvá tenni. Lehet, hogy egy pár év múlva látni fogja exed is, hogy már nem az vagy aki régen és újra lesz esélyed nála. De ahhoz most rögtön össze kell szuedned magad és bebizonyítani, hogy te jó pasi vagy. Főleg a gyereked miatt.
2015. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%
Anyuka milyen peldat mutat? Hamar, uj apuka a kisfiunak, de remelem mar legalabb nem sorozik.
2015. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
inkább keresnék egy másik társat
2015. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
59%

Na ez a különbség egy férfi és egy női pofon között. Még hogy ugyanolyan. Ugyanolyan szemét dolog, de azért szerintem mindenki érzékeli, hogy egy férfinek miért kellene okosabbnak lennie. Az erősebbnek mindig okosabbnak kell lennie, emancipáció ide, vagy oda.

Miután felpofozott, ott kellett volna hagyd. Nem eltörni az orrát.

2015. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, magyarasd ezt el ket reszegnek, akik altalaban egyutt iszznak a konyhaban. Sot, a penzen, vagyis annak hianyaban vesztek ossze akkor mikor pofonok csattantak el. Azt hiszem, nem is volt eleg sor, anyu ezert lett ideges.
2015. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
30%

12-es: de, elolvastam.

Semmiben sem mentesíti a "apát" és nem kisebbiti a tettét az, hogy a másik fél mit tett. A 4 éves gyereke szeme láttára, részegen balhézva úgy megverte az anyát, hogy eltört az orra.


Nőverő féreg. És még neki rossz. Jajjaszívemszakadmeg.

2015. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%

18--as, a nő meg egy pasiverő k.rv@. Ennyit erről.


Engem is ütött meg lánybarátnőm, azzal a lendülettel vissza adtam. Vagy a mostohaöcsémet is képeltem már fel, mert ordított velem.


L

2015. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

18-as. Tokeletesen igazad van, semmi nem mentesiti fel a ferfit. Vizont, ugyanugy a no is odacsaphatott volna, hogy a ferfi orra torik el. Egymast pofoztak.

Sajnos mindketten reszeg mamorban neveltek azt a kisfiut. De, legalabb, remelhetoleg ennek vege.

2015. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!