Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A hugom ferje zaklat. Hogyan...

A hugom ferje zaklat. Hogyan tegyem helyre?

Figyelt kérdés

A szitu roviden: Par evvel ezelott kinyogte, hogy vonzodik hozzam, de nem akar zurt a csaladba, szereti a testveremet, de van bennem valami, ami miatt "ugy" tekint ram es a jobaratom akar lenni. Akkor hulyen ereztem magam, azt se tudtam, mit mondjak, mondom, oke bakker, legyunk baratok, de persze nem allt szandekomban megosztani minden intim ugyeimet vele.

Nem sokkal kesobb feltorte a fb fiokom, hogy azon csamcsoghasson, amit ott egy baratommal kitargyaltam (a hetkoznapi ugyes-bajos dolgaimtol kezdve a nemi eletemig mindent). Ezt is bevallotta, szanja-banja, bocsanatot kert, mondom oke, szegyelld magad aztan felejtsuk el... Mostanaba meg allandoan uzeneteket ir, Mit csinalsz? Mit dolgozol? En epp itt vagyok es ezt csinalom, aztan oda megyek es amazt... Kezd kenyelmetlen lenni a szitu, nekem nem az jelenti a baratsagot, ha a nap 24 orajaban valami modon tartjuk a kapcsolatot, minden egyes nap... hogyan tudnam viszonylag bekesen visszaterelni?


2015. márc. 27. 21:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Eleve nem értem, hogy hogy jutottatok idáig. Tetszik, hogy valaki nyomul, vagy mi a p.csa? A húgod helyében mindkettőtökkel örökre megszakítanám a kapcsolatot, ha megtudnám. Mi az, hogy évek óta dumálgatsz vele, feltöri a fb-od, meg ilyenek, te pedig nem teszel ez ellen semmit? Te egy érzelmi kur.va vagy...:D
2015. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De megis mit kellene tegyek? A hugom tudja, hogy szoktunk dumalgatni es nem zavarja. Nem, k.vara nem tetszik, hogy nyomul, de ha cirkuszt csinalok, akkor kb miattam lesz a csaladi perpatvar. Csendben szeretnem ezt megoldani
2015. márc. 28. 14:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem miattad lenne a családi perpatvar, hanem a férj miatt. Ő a hunyó. Így viszont tényleg te vagy a dologban az egyik féreg, hisz ugyanúgy átversz mindenkit a hallgatásoddal, mint a férj... Gondolj bele. Hagyod, hogy a húgod így át legyen verve egy ilyen paraszt által. Ha szóltál volna, legalább annyi mentséged lenne, hogy nem hagytad annyiban. Most már hiába vergődsz, mert tűröd X ideje, mindenki joggal kérdezi majd, miért nem léptél eddig. És ne hitegesd magad, itt nem az volt a cél, hogy csendben legyen megoldva, hisz SEMMIT nem tettél azért, hogy vége legyen. Csípőre kellett volna vágnod a kezed és jól elküldeni, akkor vége lett volna. Olyan lett volna, mint levenni a sebtapaszt: picit fáj, de gyorsan túlvagy rajta.
2015. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

és ha megdug, akkor is arra gondolsz, hogy OK, de nem akarsz zrí-t a családban?

A facebook fiókod jogosulatlan használatáért - hegy ne használjuk a feltörte kifejezést - felfüggesztettet kaphat.

Ismerek pár valós ítéletet.


Szóval, ha el nem küldöd az anyjába, és a húgod sem teszi, akkor ennek dugás lesz a vége.


(annyival meg tán tartozol a húgodnak, hogy megvilágítsd milyen férje van. Nem gondolod, hogy te vagy az egyetlen, akire hajt, ugye?)

2015. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!