Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A hugom ferje zaklat. Hogyan...

A hugom ferje zaklat. Hogyan tegyem helyre?

Figyelt kérdés

A szitu roviden: Par evvel ezelott kinyogte, hogy vonzodik hozzam, de nem akar zurt a csaladba, szereti a testveremet, de van bennem valami, ami miatt "ugy" tekint ram es a jobaratom akar lenni. Akkor hulyen ereztem magam, azt se tudtam, mit mondjak, mondom, oke bakker, legyunk baratok, de persze nem allt szandekomban megosztani minden intim ugyeimet vele.

Nem sokkal kesobb feltorte a fb fiokom, hogy azon csamcsoghasson, amit ott egy baratommal kitargyaltam (a hetkoznapi ugyes-bajos dolgaimtol kezdve a nemi eletemig mindent). Ezt is bevallotta, szanja-banja, bocsanatot kert, mondom oke, szegyelld magad aztan felejtsuk el... Mostanaba meg allandoan uzeneteket ir, Mit csinalsz? Mit dolgozol? En epp itt vagyok es ezt csinalom, aztan oda megyek es amazt... Kezd kenyelmetlen lenni a szitu, nekem nem az jelenti a baratsagot, ha a nap 24 orajaban valami modon tartjuk a kapcsolatot, minden egyes nap... hogyan tudnam viszonylag bekesen visszaterelni?


2015. márc. 27. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Hány évesek vagytok? Én a helyedben színt vallanék a nővéred előtt és úgy, hogy ott a pasija. Mondd neki, hogy ne írogasson. Az ilyeneknél az ilyen durva módszer a bevált. Szerintem ezeket nem lehet békésen lerendezni, mert a pasik már csak ilyenek.
2015. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
En 27 vagyok, o idosebb. Nem akarok zrit a csaladba...
2015. márc. 27. 21:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már sehogy, akkor melegében kellett volna egyszer s mindenkorra lezárni, amikor bevallotta, mit érez. Aki képes feltörni a FB-fiókodat is, azt csak nagyon keményen és egyértelműen lehet leállítani, nincs helye a "legyünk csak barátok" típusú mellédumának, nincs "most az egyszer még megbocsátok". Mondd meg neki kerek-perec, hogy a családi összejöveteleken kívül nem beszélsz vele, ott is csak a húgod jelenlétében, ne is keressen, nem fogsz válaszolni és tartsd is ehhez magad!
2015. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Tetszik neked?
2015. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy tetszik... :-/
2015. márc. 27. 22:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz zűrt, akkor mondd el neki, hogy nyilván mindkettőtöknek jobb, ha ez zűr nélkül véget ér. Ezért vagy ettől a pillanattól abbahagyja, vagy a következőre a húgodhoz mész. Óvodás árulkodós stílus, de ez van. Határozottan, keményen mondd meg, hogy erre nem vagy vevő, nem tűröd és nem vagy benne a játékban.

Ha kétértelmű jeleket küldesz, folytatódni fog a dolog.

És ha nem áll le, mindenképp váltsd be az ígéreted.

Persze a legelején kellett volna elutasítónak lenni, mikor azt mondta, legyetek jóbarátok, mert ő vonzódik hozzád. Ott cseszted el.

2015. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben fb-on irnek neki egy velős levelet arról, hogy ha nem áll le és nem tart egészséges távolságot, akkor kitálalok tesónak + őt meg feljelentem zaklatásért. Még azt megvárám, hogy válaszoljon valami olyat, amiben gyakorlatilag beismeri a közeledését, aztán rövidre zárnám a témát azzal, hogy ok, most akkor már van bizonyítékom a beszélgetésről, mert ő bosszúból bármit behazudhat tesódnak, hogy te vagy a fekete seggu es te kozeledtel, nem is o, de neked viszont van rola bizonyitek. Persze, mentett kepernyot azert csinalj rola, mert ha torli a profiljat, akkor oda az egesz, mert a nevnel csak annyi jelenik meg, hogy torolt felhasznalo.
2015. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Ja, azt meg tisztázzunk már, olyan nincs, hogy facebook feltörés, csak te használsz szar jelszót. Cseréld le ott is meg a maileden is a jleszót és tiltsd le a francba, nem hiszem el, hogy ilyen életképtelen emberek élnek még...
2015. márc. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Ezen a "feltörte a fészbukomat" baromságon mindig eldobom az agyam.

Cukkerbergnek egy kicsit több gógyija volt, mint a hősszerelmes sógorodnak. Nem lehet feltörni sem faßbuk, sem gaymail, sem live fiókot...

A palit hajtsd el a vérbe, a nővérednek meg szólj, hogy ganajul házasodott.

2015. márc. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tegyél rendet. Mondd meg neki, hogy hagyja abba. Ha nem teszi, tiltsd le a faceról.

Mi ebben a nehéz?

2015. márc. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!