Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz egy ilyen férfival?

Mi lesz egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés
Akinek szétment a párkapcsolata,mert goromba volt,ivott,link megbízhatatlan volt. Miután szétkerültek a párjával,mi várható? Megjavul? Vagy ugyanez marad?
2015. márc. 18. 19:54
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Feltörte a gyakorimat az említett "ember".
2015. márc. 19. 06:26
 22/27 anonim ***** válasza:

Egy ilyen agresszív férfit a legjobb, ha azonnal ott hagysz.

Gondolom az utolsó bejegyzést a "párod" írta, nem te. Remélem, jól vagy.

Tényleg hagyd ott, mielőtt komo,yan bántana téged. Egy ilyennél sokkal jobbat, sokkal többet érdemelsz.

2015. márc. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Megvagyok köszönöm. Igen ő írta,nemtudom hogyan,nincs is itt,de a stílusát legalább részben bemutatta.
2015. márc. 19. 06:37
 24/27 anonim ***** válasza:
sms
2015. márc. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy mondás ami nekem sokat segített:

Ne csak azt halld, hogy mit mondanak, hanem nézd, hogy ki mondja.

Olyan embernek elhiheted, hogy szar vagy, aki tökéletes.

A keresztyén vallások szerint létezett tökéletes ember, de őt már kinyírták majdnem 2000 éve.

Ami a vicc, hogy nekem is volt hasonló kaliberű pasim.

Ő még mindig az önsajnálat mocsarában dagonyázik, mindenki őt bántja, minden nő k. stb... Közben nekem itt a családom két szép lányom és egy remek férjem.

(javaslom cserélj jelszavat, vagy e-mailt, de mindenhol. Szánalmas és undorító az a pasi aki az exe dolgai közt matat. Szerintem adj hálát neki, hogy ő most megmutatja. És próbálj nem röhögni azon, hogy mennyire szánalmas)

2015. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Alapvetően tleg sajnálom őt. Nem volt mindig ilyen,hol engem,hol a körülményeket okolja,amiért ilyen lett. De így akkor sem élhetek,h egy lelkisérült ember folyamatosan bántson.
2015. márc. 19. 08:38
 27/27 anonim ***** válasza:

valóban sokkal rosszabb, ha egy két gyerek már van mire kiderül, hogy ilyen.

így még lehet normális életed.

2015. márc. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!