Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz egy ilyen férfival?

Mi lesz egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés
Akinek szétment a párkapcsolata,mert goromba volt,ivott,link megbízhatatlan volt. Miután szétkerültek a párjával,mi várható? Megjavul? Vagy ugyanez marad?
2015. márc. 18. 19:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
95%

jól tetted hogy otthagytad. az ilyen minnél elöb bhagyod ott annál jobb.

ez meg hogy téged hibáztat a saját jellemtelensége miatt szintén undoritó.

akár többre viszi nélküled, akár nem, Neked mindenkép jobb lesz nélküle.

2015. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%
Ez most tényleg kérdés, leírod, hogy iszik, link és megbízhatatlan. EZ nem partnerfüggő, ezek jellemvonások. Mitől változna meg egyedül vagy más valakivel? Max a partnerei cserélődnek folyamatosan le, mert megváltozni jó irányba nem fog. Aki iszik ráadásul- ha olyan erőszakos alkoholista fajta mindig goromba is ha bepiál. Még ha a piáról leszokna akkor se lenne megbízható, hiszen az egy alapvonása. Inkább fordítva:aki link nagyobb valószínűséggel lesz alkoholista. Olyannal meg nem érdemes eleve kezdeni, jó, hogy megszabadultál tőle. Hurrá!
2015. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Én is tudom,h jobb lesz így,csak már belémbeszélte,h tényleg én vagyok a sz.r,és miattam nem tudtunk normálisan élni,vele,aki pedig tökéletes! Lerombolta teljesen az önbecsülésemet.
2015. márc. 18. 20:28
 14/27 anonim ***** válasza:

igen ez érthető.

akkor inkább a kérdés az: egyedül birkózól meg ezzel, vagy pszichologus segitségével. utóbbi lehet még akkor is gazdaságosabb ha fizetni kell érte...

2015. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Anyukám annó mondogatta : biza, kutyából nem lesz szalonna :)
2015. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, látatlanban is úgy érzem, különb vagy attól az embertől, aki alkoholista, agresszív, és kicsavarja a pénzt a kezedből "dögölj meg, ahol akarsz" felkiáltással ingerültségből. Ha tényleg rossz hatással van rád a szövege, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot, és ne is gondolj rá. Nem kell meghallgatni a hőzöngését, úgyis csak a felelősséget próbálná rád kenni.
2015. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Hát,köszönöm.
2015. márc. 18. 21:54
 18/27 anonim ***** válasza:

én lehetségesnek tartom, hogy kutából lesz szalonna.

száz vagy ezer kutyából csak lesz szalonna. már kérdés, hogy pont ekkora az esély arra, hogy ebből az egy emberbőllesz szalonna.

tehát egy a százhoz vagy egy az ezerhez.

2015. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

tudod mit?dögölj bele a saját szrodba!többre viszem nélküled,mint veled bármikor.milyen pénzt csavartam ki a kezedből?az az enyém volt,és nem a tied!alkoholista?anyukád max...

az a büdös gané férfi,aki egy éven belül több lesz,mint veled valaha,te sárkány!!!

2015. márc. 19. 01:09
 20/27 anonim ***** válasza:
??? Ez mi volt?
2015. márc. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!