Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már teljesen...

Mit tegyek? Már teljesen kikészülők.

Figyelt kérdés
Anyukám barátjával összeköltöztünk 2 éve. Az elején tök jó fej volt de manapság már állandóan megsért és nem esik jól. Szeretek kutyázni. Napi szinten foglalkozok a kutyával, ahogy normális. És mindig beleköt hogy milyen kutyab*zi vagyok meg hogy kinyalom a seggét a kutyának. Neki is volt kutyája de ő kb. annyit foglalkozhatott a kutyával hohy kiad neki kaját azt annyi. Na nem is az a lényeg. Mindig belémkőt. már ott tartok vele hogy nem bizok benne(miatta ütőtték el majdnem 2x a kutyám)Anyukámmal is mindig ezen vitatkozik hogy én milyen vagyok.Már nagyon zavar. Már párszor kedvem lenne felr*gni(persze nem tehetem)és anyukámnak is. És mindenkibe belekőt pl. miért nem zárod be az ajtót(és egy hétig ezt fújja) Mit tegyek? már lelkileg nagyon sokszor megbántott. 12 éves vagyok és mióta együtt él anyuval meg velem meg a tesóimmal azóta mindenkit piszkál.
2010. febr. 16. 07:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha a 10.10-es egyben a 10.08-as is, akkor jobban tenné, ha kiosztás helyett a saját helyesírását javítgatná.


Kedves Kérdező, szerintem is próbálj anyukáddal beszélni, esetleg - ha lehetséges- vele, anyukád élettársával. Jó lenne tudni, tényleg Veled van-e baja, vagy csak ideges, és ezért sok mindenbe beleköt, olyanba is, amibe nem kellene.

Ha kész a beszélgetésre, sok mindent tisztázhatnátok.

Sok sikert!

2010. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

AKI LEPONTOZTA 08.08-AT, AZ INDOKOLJA MEG. KÜLÖNÖS TEKINTETTEL ARRA, HOGY UGYANAZT ÍRTAM, MINT MINDENKI MÁS!

(Kivéve kiskedvencünket, a 66%-os helyesírót, aki még azt se tudja, hogy a hogy elé vessző kell. És honnan tudod, hogy a kérdező lány, olvastad?)

2010. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szolj anyukádnak hogy nemérzed jol magad vagy álj talpra és mond meg neki hogy te NEMPARANCSOLSZ NEKEM!
2010. nov. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!