Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már teljesen...

Mit tegyek? Már teljesen kikészülők.

Figyelt kérdés
Anyukám barátjával összeköltöztünk 2 éve. Az elején tök jó fej volt de manapság már állandóan megsért és nem esik jól. Szeretek kutyázni. Napi szinten foglalkozok a kutyával, ahogy normális. És mindig beleköt hogy milyen kutyab*zi vagyok meg hogy kinyalom a seggét a kutyának. Neki is volt kutyája de ő kb. annyit foglalkozhatott a kutyával hohy kiad neki kaját azt annyi. Na nem is az a lényeg. Mindig belémkőt. már ott tartok vele hogy nem bizok benne(miatta ütőtték el majdnem 2x a kutyám)Anyukámmal is mindig ezen vitatkozik hogy én milyen vagyok.Már nagyon zavar. Már párszor kedvem lenne felr*gni(persze nem tehetem)és anyukámnak is. És mindenkibe belekőt pl. miért nem zárod be az ajtót(és egy hétig ezt fújja) Mit tegyek? már lelkileg nagyon sokszor megbántott. 12 éves vagyok és mióta együtt él anyuval meg velem meg a tesóimmal azóta mindenkit piszkál.
2010. febr. 16. 07:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tehetsz semmit.Anyukádnak kellene beszélni vele,vagy elküldeni végleg.
2010. febr. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Folyamatosan mondgasd anyukádnak, hogy mi a helyzet, elvégre neki a te egészséges, boldog felnövésed fontosabb kell, hogy legyen, mint a saját magánélete. Hátha előbb-utóbb felnyílik a szeme, mert amíg szerelmes vagy az élete fellendítését várja ettől a férfitól, addig úgyis csak a lila köd lengi körül. Ha más nincs, töltsél kevesebb időt otthon, hátha előbb-utóbb elkezdi hiányolni a fiát és rájön, hogy a te életedért is felelős.
2010. febr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad! Piszkáld te is őt és panaszkodj anyudnak, a legrosszabb az, ha némán tűröd, mert akkor azt hiszik, neked ez nem fáj!
2010. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

jaja ez nagyon nehéz.... én egy anyuka vagyok, aki meg összeköltözött a barátjával és ez a pasi meg a fiamba köt bele, de csak néha nyíltan, akkor fiam bőg, különben meg nekem mondogatja, hoygb ilyen olyan a fiam.

nagyon szar, mert feladtam az előző mindenemet... 41 évesen nem ugrálhatok annyit, itt se jó ott se jó. nem könnyű a felnőttnek se hidd .nálam már elmúlt a lángoló szerelem, de azt azért érzem, hoyg összatrtozunk, sokat segít még a fiamnak is, olyankor megszállja az angyal, tegnap is segített a leckében neki. ( iagz én meg közben az ő lányának) valahogy át kell vészelni.

nyilván ideges valami miatt és a kutyás ügybe fojtja.ne akkor kutyázz amikor látja, vagy menj messzebbre sétálni, valahogy került az összeütközés lehetőségét. ennyit tehetsz, meg, hoyg anyudnak megmondod... de pl én lennék anyud, nem tudnék sokat ígérni... a pasi ha hülye, akkor hülye, nehéz rajta faragni, és az is lehet, hoyg összevezsnek, mi is szoktunk és akkor két napig mindenkinek egyben van a gyomra.

2010. febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

na..ebből lesznek a bajok..édesanyád nem veszi észre hogy nincs rendben így?hiába mondod?ezt úgy bírom :@

addig nem veszi észre anya amig odáig nem fajul hogy pl neadjisten megüt vagy te elcuccolsz fiatalon hazulról...

2010. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, kedves "anyuka"! - Ez az előzőnek szólt.


Neked: nagyon sajnálom a helyzeted. Tényleg anyukádba kellene kapaszkodnod, talán tudtok valami megoldást közösen kitalálni. Próbáld kerülni a konfliktust, már csak azért is, hogy ne menj tönkre lelkileg teljesen. Bár leírásod szerint ez nehezen lesz megvalósítható vagy sehogy.

Ha az én gyerekem panaszkodna ilyenről, nem hiszem, hogy sok inge kerülne a kedves páromnak a szennyeskosárba a jövőben. Ha gyereket vállal valaki elméletileg elég érett hozzá, hogy tudja, az élet legtöbb helyzetében ő onnantól elsősorban anya és csak utána fontos bármelyik másik szerepköre (feleség, szerető, nő).

2010. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak annyit tudok irni,hogy sok idióta nö tönkreteszi a gyereke életét,mert fontosabb a f@sz neki.lásd elözö válaszoló:menj onnan messzebre sétálni???

meg beleköt a fiába,aki bög,meg elmondja a gyereket ijen ojannak és nem tesz semmit.csodálatos.én inkább lennék a másik véglet,akiket fojton támadnak,hogy majom szeretettel szeretik a gyereket,minthogy tönkre tegyem....

2010. febr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen , hogy vannak ilyen "anyák" mint a 08:51-es meg a te anyud. Szólhatsz az osztályfőnöködnek, vagy egy olyan tanárnak, akiben megbízol. Ő fogja tudni, hogy mit kell tenni. Lehet, h anyud barátja csak ideges valami miatt, de az is lehet, hogy komoly bajotok lesz még ebből...Ne hagyd magad terrorizálni. Mindenekelőtt anyuddal kell beszélned, és ha ő nem hajlik erre, akkor szólj az ofődnek...
2010. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Na azért álljunk meg!

Itt csak annyit olvastunk,hogy egy kiskamasz sír,hogy bunkók vele.

Lehet okkal?

12 évesen már kezdhetne besegíteni a háztartásba-ami neki normális napi kutyázás,az lehet hogy más rovására megy.

Rászólnak,hogy zárja be az ajtót-ezentúl menjen vissza,hogy be van-e zárva,vagy esetleg dicséretet érdemel,ha kirámolják a lakást,mert ő elmegy valahová?


Persze,szerintem is dobja anyu a pasit,aki nem néz el mindent szótlanul.Csak aztán ne sírjon,ha a kutyákat el kell adni,mert anyu egymaga nem tudja eltartani kutyástúl.


Tehát kedves kislány,mond meg anyunak lemondasz a kutyáidról,csak az a bunkó pasi tünjön el,ja meg a netről is,mert egyedülálló anya,jó ha a alapokat elő tudja teremteni.

2010. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként az a kutyázás a nyelvtantanulás rovására biztos megy.Szörnyű a helyesírásod.
2010. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!