Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok konfliktus...

Hogyan tudok konfliktus kerülő lenni?

Figyelt kérdés

Elég sokszor van az, hogy rajtam csattan minden. Az idősebb testvéremmel és édesanyámmal élek még együtt. És Már dolgozom, de a végzettségemmel közfoglalkoztatási rendszerben vagyok felvéve...tehát kapok 67 ezer ft-ot a technikusként. Ősztől egyetemre akarok/fogok menni, ezért nem adok haza a pénzből, mert tudom h édesanyám nem fog támogatni. A lényeg, hogy minden apróságért belém kötnek, amiért csak lehet. Magamnak megveszem a dolgaimat... testvérem sem ad sokkal többet haza, diplomás nyelvvizsga nélkül szóval sokat nem keres ő sem...

lehet azért, mert én vagyok a legkisebb ezért kapok ennyi figyelmet, amit nem igazán díjazok, de hogy tudom ezt úgy lereagálni, hogy se sértődés se veszekedés ne legyen, feleslegesen ne fektessek ebbe energiát.

Házimunkába is besegítek, arról meg szerintem nem én tehetek hogy édesanyámnak nincs magánélete a válás óta (kb. 10 éve)... sok barátnője sincs, pedig nyugodtan eljárhatna valahova... vagy sportolhatna és nem lenne molett és nem azzal lenne elfoglalva, hogy én " csontika vagyok", meg "fiatalon ő is vékony volt, majd nézzem meg magam 2 gyerek után " ... jobb kedve is lenne, de ezt ugye így nem lehet megmondani, mert vérig sértődik...

én persze ne sértődjek meg azon, hogy meg kapom, hogy máshoz nincs eszem, mint hogy éjszakába járjak... most tényleg mikor éljek, ha már lesz családom???

lehet zavaros, de minden segítő ötletet szívesen fogadok.


2015. márc. 14. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szívből kívánom, hogy soha az életben ne legyen ennél nagyobb problémád.


Majd felnősz, szépen leválsz a családról, elköltözöl, eltartod magad, és már vége is az egész nyűglődésnek.

2015. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!