Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is van, aki konfliktus...

Más is van, aki konfliktus kerülő és általában nyugodt természetű?

Figyelt kérdés

Én sose ordibálással oldok meg bizonyos helyzeteket,inkább nem szólalok meg,mert tudom,hogy ha én is üvöltöznék még nagyobb lenne a feszültség ,amit nagyon utálok!! így inkább nyugodt maradok vagy nyugodt hangnemben oldom meg a beszélgetést(ez többször van mint,hogy csöndbe maradok,mert a problémákat mindig meg kell beszélni,csak nem üvöltve kéne)


ma is osztálytánc próbánk volt és egyszer csak elkezd velem üvölteni a tánc tanár ,hogy rosszul álltam be (bár nem tudom mért kellett ettől úgy ki készülni és üvölteni velem nah mind1 ,biztos volt vmi baja) én meg csak néztem rá és mondtam nyugodtan,hogy jól van..egyből csöndbe maradt és nem szólalt meg :D


sokan mondták már,hogy túl nyugodt vagyok és ez már őket zavarja,de miért?


a kérdés pedig,hogy vannak mások is akik ilyen természetűek és a környezete hogy viseli?


2012. nov. 23. 15:56
 1/6 anonim válasza:
én egy agressziv ember vagyok néha indokolatlanul is ehhez a megfeleö fizkum is társul tehát nem vagyok éppen szerencsés elöbb ütök azután kérdezek,na ha egy ilyen nyugodt emberrel van dolgom akkor mintha blokkoltak volna:)egyszeüen elszáll a negativ energiám,,persze ettöl egy másik alkalommal még megverem:)
2012. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól is teszed,én sem szeretm az üvöltöző majmokat.Alapjában véve én is ilyen vagyok,meg voltam,de engem is hoztak már ki a sodromból úgy,hogy üvöltöttem.Persze nem ilyen hülyeséggel.
2012. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

néha én is ki jövök a sodromból és üvöltök,de annak már oka van, nem olyan piti dologért amiért engem a tánc tanár leüvöltött, hogy rosszul álltam be..főleg úgy,hogy én sose üvöltöttem vele,mindig megcsináltam amit mondott és meg is lepődtem,hogy úgy leüvöltötte a fejemet,én ezt is nyugodtan viseltem,én minek idegesítsem ez miatt magam,meg hát fáradt is voltam :D

bár néha már ezekre a próbákra be se mennék,mert mindig kiabál vkivel a tánc tanár,mért nem lehet nyugodtan viselkedni basszzus, jó ha hang zavar van és egy hangos "csönddel" helyre rak minket az oké,de hogy vki rosszul csinálja és úgy leüvölteni nah mindegy is ,igazából csak ez a mai nap tett be,hogy leüvölti a fejemet..

én annak tudom be,hogy ő is fáradt volt és biztos van vmi magán életi baja,amit nem rajtunk kéne kitöltenie ,de mind1..

2012. nov. 23. 16:24
 4/6 anonim válasza:
Igen, más is van ilyen!
2012. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, én is ilyen nyugodt természetü vagyok.

egyébként egy tanárral, jobb ha nem kiabálsz.

2012. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát 25 év körüli lehet a csajszi szóval fiatal, de nem fogok vele ordibálni nyilván, mert idősebb mint én és tanár is :)
2012. nov. 24. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!