Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki ezt a...

Hogyan deríthetném ki ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
A barátom mondta régebben, hogy egy kis ideig valami kisegítő iskolába járt de nem kérdeztem meg, hogy miért. Vagyis úgy emlékszem, hogy valami ilyesmit mondott, de van egy srác ismerőse aki régebben osztálytársa volt és annak néztem a képeit és vannak csoportképek (gondolom iskolai) és olyan emberek vannak még a képen akiknek van valami problémájuk és olyanok is akiknek nincs lábuk meg ilyenek. Na most neki semmi ilyesmi gondja nincs. Vagyis tudtommal nincs, de akkor nem tudom, hogy miért járt ilyen helyre. Viszont nem is akarok konkrétan rákérdezni csak azért jó lenne tudni, hogy miért. Hogyan nyomozhatnám ki szerintetek? Ez a 90-es években volt Nyíregyházán.
2015. márc. 10. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtisztább ha rákérdezel, sok jobb, mint a háta mögött nyomozni.

Lehet egyébként, hogy valami mentális problémája volt a barátodnak, és az miatt került abba a suliba.

2015. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanulási probléma, viselkedési probléma is lehetett. Ha Te az eddigiekben semmit nem fedeztél fel rajta, ami elütő lenne a megszokottól, akkor nem érdemes tökölni rajta.
2015. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hozd szóba!

Mondd, hogy most kezdett el érdekelni, mert eszedbe jutott, hoyg anno említette.

2015. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!