Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Dorothy szerintetek szép...

A Dorothy szerintetek szép név? =) És a Dotti a becézése? Azon kívül van még becézése?

Figyelt kérdés
:)
2010. febr. 14. 18:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
63%
szeintem szörnyű most gondold végig 20 éves lesz besétál valahova és Doroti vagyok.. nekem nem tetszik..nem aztmondom h vmi Aranka vagy Erzsébeth legyen de hát Doroti? sztem a Dorina szép, meg mivel ismerek egy nagyon szép Dorinát ha már minden képp onnan :)
2010. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem jó egyáltalán :s a szomszéd kutyája jut róla eszembe :D
2010. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
szép név, bár itthon csak Doroti-nak anyakönyvezhető. De nekem is Óz-t juttatja eszembe:). A Dóra, vagy Dorottya sokkal szebb, szerintem.
2010. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Engem Dorottyának hívnak,de szinte mindenki Dottinak szólít.

A Dorottyából alkottam magamnak a Dotta nevet,ezt is használják rám.

Egyébként nagyon szeretem a nevem.:)

2011. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Érdekes a www.magyarnevek.hu de azért itt is vannak furcsaságok, pl. Menyétke, Manga, stb.
2011. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
84%
nem tudom mi bajotok a Dorothy névvel.. Engem is így hívnak és szeretem nagyon.Eddig sok pozitív visszajelzést kaptam vissza, azt mondták szép nevem van. Nem pedig lehordtak, hogy 'ez nem is magyar név'.. Az biztos, hogy nem találkozok szembe az utcán ugyanilyen nevű leányzóval egyhamar :)
2012. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

#20


Ne már neked komolyan ilyen nevek tetszenek?? Hál’Istennek nem anyakönyvezhető egyik sem! Lúszeszítá-Csikicsítá? Remélem senkit nem hívnak így!😂😂😂

2021. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
13 eves kerdes, de gondoltam szolok, hogy 30 eve anyakonyvezheto nev Magyarorszagon a Dorothy
2023. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!