Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, hogy lebuktál a párod...

Volt, hogy lebuktál a párod előtt a Gyakorin feltett kérdéseddel?

Figyelt kérdés
Mi történt?
2010. febr. 14. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
fakanállal kergetett a szobában
2010. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Kínos! XD

Szerintem inkább kérdezz bátran, mint hülyeséget csinálnál. A kérdezés / felvilágosítás szerzés nem szégyen!

2010. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt olyan hogy lebuktam, és pont a barátommal kapcsolatban kérdeztem és rájött hogy én kérdeztem:D kicsit összekaptunk rajta:D:S
2010. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, órákon át kint volt a telefonszáma és hetekig zaklatták. A harmadik napon megölt. Szerencsére a pokolban viszonylag gyors a net.
2010. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen volt.

Feltettem egy kérdést,egy nagyon fontos kérdésben,ami kettőnk kapcsolatát nagyon érinti,és ő válaszolt rá:):):)Mikor elolvastam a választ,kérdeztem hogy ő írta e.Mondta hogy igen,és utána megbeszéltünk a problémát:)

2010. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!