Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már nem bírom

Mit csináljak? Már nem bírom

Figyelt kérdés
a családom nem szeret az anyámmal mindig összeveszek mindig az ellentétét mondja annak amit én mondok az apám egyszerűen utál és nem tudom miért talán azért mert ő nem akarta hogy én megszülessek ezt mondta már a szemembe is meg azt is hogy nem szeret sose beszélek vele és van még a bátyám aki 33 éves mégis úgy viselkedik mint egy gyerek mindenen megharagszik még azon is ha máshogyan nézek rá anyuval 2 hete nem szólunk egymáshoz ebben a családban nem szeret senki mit csináljak? de már megszakad a szívem....16L

2015. márc. 4. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Tanuld meg az írásjelek használatát.
2015. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szrni rajuk, es amint lehet, elhuzni a verbe onnen. Amugy tenyleg nagyon zavaro az irasjelek hianya. Bocs.
2015. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1.válaszoló köszi a választ sokat segített 2. Hát igen minél hamarabb elszeretnék innen menni én sz*rnék rájuk dehát nem lehet...
2015. márc. 4. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók!

igazán megkímélhettétek volna azt fáradtságot magatoktól,hogy regisztráltok ide,és minket is attól hogy a baromságaitokat olvassuk.

kérdező!ha ez most komoly azt nagyom sajnálom,vannak ilyen helyzetek,de az tuti h van szükséged pár barátra.de akárhogyis van én úgy látom h az egyetlen kiút a bátyád bár 33 évesen,érettnek kéne lennie,de mimdenféleképpen mondd neki h te jóbann szeretnél lenni vele,és a segítségére van szükséged,ha bármi baj van irhatsz:)

2015. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!