Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben,...

Ti mit tennétek a helyemben, hogyan esne?

Figyelt kérdés
Egy nagyon nagyon közeli ismerősöm jövőhèten lesz40 éves. Màr mkndenkit meghìvott a bulijàra csak hùgomat és engem nem pedig àllitòlag nagyon szeret minket és külőnlegesek vagyunk neki. Ràadàsul tudja hogy meglehetősen nagy ès egyedi meglepetèssel kèszülök neki a szülinapjàra. Ràadàsul meghallotam amikor valakinek felsorolta kik lesznek ott a bulin és a vègère mondta hogy ja meg 2 csajsszi anyukámék hàzàbòl. Nektek ez hogy esne ha akinek annyira fontosak vagytok a baràtai előtt csak 2 lâny vagytok az anyukàja hàzàbòl.

2015. febr. 28. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak te érzed őt "nagyon közelinek, különlegesnek", és nem lehet, hogy csak te szereted őt?


Lehet, hogy ezek az érzések nem olyan kölcsönösek, mint ahogy te azt gondolod.

2015. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy a nagyon közeli és különleges kapcsolat csak nálad áll.
2015. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valòban jobban szeretem én őt mint ő engem. De ezeket ő mondta hogy nem tudja kimutatni de nagyon fontos vagyok neki ès nagyon szeret. Ès mindig ideges lesz ha làtja rajtam hogy valami bajom van vele. Szòval néha a törődèsèt is èrzem. 13 évvel idősebb egyêbkènt mint én.
2015. febr. 28. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Akadj le a paliról...fenéért futsz utána.Gáz,ha a nő kapar a férfiért.Gondolom a pali érzi látja,hogy tekersz érte...na annál jobban nem jelentesz neki semmit.
2015. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tudja mivel készülsz, az, hogy lehet meglepetés? A pasi 13 évvel idősebb nálad? Fifyi! Ne fuss olyan szekér után.... Nagyon gáz, ha egy nő akar mindenáron egy férfi nyakába akaszkodni, ezt tudhatnád már 27 évesen. Ha nem tudod lazán, haverként kezelni, akkor ne tarts vele kapcsolatot. Ha úgy tetszenél neki mint nő, arról meg tudnál már.
2015. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Félre értettétek. Ő nem pasi. Ő egy nő akit anyukàm a halàla előtt megkèrt hogy vigyàzzon rànk. Olyan mint egy pôtanya. Ugy szeretem.
2015. febr. 28. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg az anyukádnak tett ígéretére emlékezteted, ha nyomulsz. Ez nagyon kellemetlen tud lenni, ez kelthet benne rossz érzéseket. Felnőtt vagy már, és köztetek ezek szerint nem alakult ki mély barátság. Ezt nem is lehet erőltetni, te se próbáld. Csak amennyi őszintén jön, ne akard, hogy kötelességének érezze anyukátok emlékére való tekintettel.
2015. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ácsi csikó!!


Kedves kérdező...megkaptad a tuti választ és nem tetszik,erre most vissza akarsz mindent fordítani,hogy mert nőről van szó.Ugyan már! Kit akarsz hülyének nézni??!


"Ès mindig ideges lesz ha làtja rajtam hogy valami bajom van vele. Szòval néha a törődèsèt is èrzem. 13 évvel idősebb egyêbkènt mint én." - ez a mondatod miért lényeg,ha nőről van szó? :)

2015. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!