Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit kérjek meg, hogy segítsen...

Kit kérjek meg, hogy segítsen fürdeni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, barátnőm nincsen. Viszont van egy 22 éves nővérem, és egy anyám. Egyedül képtelen vagyok fürdeni. Ugyanis volt egy balesetem, kórházban nem volt gond eddig, ott ugye ápolók segítettek. Tegnap kerültem haza, van egy törött lábam és egy törött kezem. Persze fürdés alatt olyanra gondolok, hogy hajam megmosni, kisegíteni a fürdőkádból, meg ugye a gipsz miatt bele se tudok menni nagyon, problémás. Intim helyen természetesen megoldanám, meg húznék fürdőnadrágot is. Nővéremmel jobb a kapcsolatom de ez kicsit beteges arra kérni, hogy ilyenben segítsen. nem ?
2015. febr. 26. 16:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettot megkerheted ez egyaltalan nem beteges :)
2015. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!