Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit kérjek meg, hogy segítsen...

Kit kérjek meg, hogy segítsen fürdeni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, barátnőm nincsen. Viszont van egy 22 éves nővérem, és egy anyám. Egyedül képtelen vagyok fürdeni. Ugyanis volt egy balesetem, kórházban nem volt gond eddig, ott ugye ápolók segítettek. Tegnap kerültem haza, van egy törött lábam és egy törött kezem. Persze fürdés alatt olyanra gondolok, hogy hajam megmosni, kisegíteni a fürdőkádból, meg ugye a gipsz miatt bele se tudok menni nagyon, problémás. Intim helyen természetesen megoldanám, meg húznék fürdőnadrágot is. Nővéremmel jobb a kapcsolatom de ez kicsit beteges arra kérni, hogy ilyenben segítsen. nem ?
2015. febr. 26. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem beteges. nyugodtan kérd meg, hogy segítsen megfürdeni. mire lenne a család?
2015. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy beteges! Testvérek egymásról való gondoskodása ugyanolyan természetes, mint az anya-gyerek kapcsolat. Az ápolók, akik előtte fürdettek, számodra teljesen idegenek voltak, mégsem betegesen, hiszen egészségügyi okokból történt, nem hobbiból.
2015. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igaz, mondjuk jobban örültem volna hogyha nővérkék fürdetnek sőt beszállnak ők is :D.. Na de valahogy kicsit kellemetlenül érezném magam majdnem teljesen meztelen a nővérem előtt.
2015. febr. 26. 16:48
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Akkor keress olyant aki vállal házi ápolást fizetségért!
2015. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyád kiskorodba is fürdetett nem? :) nyugodtan szólj neki
2015. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vele nem olyan jó a kapcsolatom, így is ki van rám a baleset miatt.
2015. febr. 26. 16:58
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Nekem tavaly volt balesetem, szintén gipsz törések minden jó. Igaz nekem volt barátnőm, aki sokat ottvolt velem a kórházban, de én inkább anyámat kértem meg, igaz ő ápolónő, így nem volt nehéz a választás. És ő is kivolt rám a baleset miatt.. Ilyenkor nincs tabu.

Meg ha jobban belegondolok osztálytársam osztálykiránduláson jobban felöntött a garatra, így be kellett vinni fürdetni hogy tisztuljon, csak hát egy részeggel nem könnyű azt is megoldottuk valahogy...

2015. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

És ha törött karral és lábbal nem másznál bele a kádba, hanem nővéred lemosdatna? Tudod, szappanos meleg víz egy vödörbe, és kicsavart ronggyal áttörölni téged. Ennek a nagy részét (intim helyeken is) te is meg tudod csinálni magadnak, a számodra nem elérhető helyeken (hátad) meg segít a tesód.

Csak egy ötlet, de sajna tapasztalaton alapszik. Én is tehetséges voltam. :D

2015. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk a hajam lenne főként lényeg, meg a hátam. :D meg ugye valahogy vigyázni kellene, hogy ne érje víz a gipszet.
2015. febr. 26. 19:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a lábfejem volt 3 helyen eltörve. Én beyacskódtam és kilógattam a kádból. Persze a kezem nem volt ez könnyítette a helyzetet. Aztán meg csak kisegítettek. Ha szégyenlős vagy tényleg húzz fürdőgatyát, abban már tuti láttak :) Kitartás! :)
2015. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!