Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelépjek vagy tűrjek?

Lelépjek vagy tűrjek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nincs helyem itt tovább.

Az anyám,a testvéreim,a párom mintha összebeszéltek volna hogy kikészítenek.Eddig azt hittem legalább páromra számíthatok,de hatalmasat csalódtam benne.

Fogalmam sincs merre induljak,de el akarok költözni,már hányok ezektől az emberektől.Nem bírom tovább,nem akarom hogy továbbra is megkeserítsék az életem.A párom nagyon szeret és ragaszkodik hozzám,de hátba támadott,többé nem bízom benne.Én is szeretem,de így nem tudok vele élni.

Arra gondoltam összepakolok és lelépek az ország másik végébe. 34 évesen ugye nincs késő új életet kezdeni?


2015. febr. 21. 15:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon nehéz volt kimondani, hogy fáj, hogy ilyenek a családtagjaid, de a lényeg, hogy beláttad és tisztán látsz. 34 évesen még túl fiatal vagy ahhoz, hogy ott legyél, ahova nem akarsz tartozni. Ha van félretett pénzed, csomagolj, és ne nézz hátra. Ha beszélsz nyelveket, akkor meg inkább ne az ország másik végére, hanem külföldre menj, összekapod magad anyagilag, rácsodálkozol, hogy milyen az, mikor emberszámba vesznek. Szurkolok, hogy sikerüljön!
2015. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed jól magad, soha nincs késő új életet kezdeni. 34 évesen meg amúgy is fiatal vagy még.

Azért előtte higgadj le és gondold át jól a dolgot...

2015. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Már döntöttem,elmegyek.
2015. febr. 21. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!