Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelépjek vagy tűrjek?

Lelépjek vagy tűrjek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nincs helyem itt tovább.

Az anyám,a testvéreim,a párom mintha összebeszéltek volna hogy kikészítenek.Eddig azt hittem legalább páromra számíthatok,de hatalmasat csalódtam benne.

Fogalmam sincs merre induljak,de el akarok költözni,már hányok ezektől az emberektől.Nem bírom tovább,nem akarom hogy továbbra is megkeserítsék az életem.A párom nagyon szeret és ragaszkodik hozzám,de hátba támadott,többé nem bízom benne.Én is szeretem,de így nem tudok vele élni.

Arra gondoltam összepakolok és lelépek az ország másik végébe. 34 évesen ugye nincs késő új életet kezdeni?


2015. febr. 21. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nincs :) ha azt érzed menned kell, akkor indulj :)
2015. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
dehogy van késő, de mégis, mi történt?
2015. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért nem gyôzöd meg a párod, hogy költözzetek együtt jó messze a rokonoktól? Lehet minden gondotok megoldódna. Ha szeretitek egymást akkor az eltûnést a semmibe azért neggondolnám, mert késôbb ha már lenyugodtál, lehet hogy nagyon meg fogod bánni, hogy elhagytad, de lehet hogy addigra ô már túllép rajtad.
2015. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lépj, ha úgy érzed, lépned kell.


De ha mindenki szembe jön az autópályán veled, akkor nem biztos, hogy mindenki más téved. Persze szituációfüggő.

Nem mindegy, hogy orvoshoz vinnének, mert szerintük kell, vagy megloptak.


Szóval mi a helyzet?

2015. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, nincs késő újrakezdeni. Az viszont aggodalomra ad okot, ha mindenki szembejön veled az autópályán. Nem lehet, hogy a családodnak, testvéreidnek és a párodnak igaza van? Mi történt mégis?
2015. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem hirtelen felindulás,hónapok óta ezt fontolgatom.Nem akarom hogy a párom velem jöjjön,bizalom nélkül nincs értelme a kapcsolatnak.
2015. febr. 21. 16:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Van az a helyzet amikor az ember úgy érzi, hogy az egész világ ellene van. Megvan az oka, ha a barátod, a testvéred és az anyád is kikezd, lehet inkább elgondolkodni kéne, mint lelépni a francba.
2015. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretném leírni mert nagyon hosszú lenne.

Gyerekkori molesztálástól kezdve,az élősködő,rosszindulatú családomon át,a kisbabám elvesztéséig sorolhatnám.

2015. febr. 21. 16:17
 9/13 anonim ***** válasza:
6%
Abból amit leírtál ez csak szimpla depresszió. Egyik tünete pont az, hogy úgy érzed mindenki összeszövetkezett ellened. Szerintem mielőtt költözöl menj el orvoshoz és kérj antidepresszánst, szerintem az segítene.
2015. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hogyne!Bekapok pár tablettát,azzal minden megoldódik!Nem szeretem a szőnyeg alá söpörni a problémákat.

Nem itt van a helyem,nem érzem jól magam és fáj,hogy ilyen emberek a családtagjaim!Nincs már gyomrom hozzájuk.Ennél már az is jobb,ha idegenek csesztetnek,az nem fájna ennyire.

2015. febr. 21. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!