Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül állóak megmondanátok...

Egyedül állóak megmondanátok hogy ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Már ki vagyok borulva rendesen.Az utobbi időben semmi sem sikerül,semmi nem jön össze.Minden,elromlik tönkre megy.Meg a betegségek.Segítségem semmi,szüleim soha nem úgy álltak hozzám(vagy atesóimhoz)mint ahogy "illett" volna.A volt várjem is csak piszkálni tud,kötekedni kritizálni.(De a lányom már nem is szeret hozzá menni,mert mindig piszkálj arra nem veszi a fáradságot,hogy a nevén szólitsa.De ez más táma.)

Szóval engem az érdekelne,hogy aki teljesen magára van utalva,nincs segítsége,hogyan oldja meg a dolgait?Azt hogy mindenhol helyt álljon.Otthon, a munkahelyen,a magánéletben(mondjuk ez utobbi nekem nincs,szinte semmilyen szinten)Hiszen van az a mondás hogy egy seggel(bocs)több lovat megülni képtelenség(vagy valami ilyesmi)

Ezt én most nagyon érzem a bőrömön.

Bele vagyok fáradva mindenbe,és csak a gyerekeim miatt csinálok végig sokmindent.

Tapasztalatok érdekelnének,ki hogyan csinálja hogyan lehet

ezt bírni"teljes mellszélességgel"éveken keresztül mosolyogva?

Mert nekem nem megy...nem bírom tovább.Úgy érzem magam mint egy összelapított üres flakon.Ennél lejjebb már nincs.Ha igen,akkor az már a vég.

Köszi hogy meghallgattatok,és a válaszokat,tapasztalatokat.


2010. febr. 12. 09:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetek veled.Írj nyugodtan!
2010. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Biztos h a pénzhiány nagyon megkeseríti az ember életét.Én is hasonló helyzetben vok, meg még betegség, pasik meg nem mindig jók ha vannak, mert leszedik az ember energiáját a hülyeségükkel. Én is úgy érzem csak magamra számíthatok, hátrányban vok másokkal szemben.


Találj olyan elfoglaltságot ami örömet okoz, és ne hagyd elhatalmasodni a negatív gondoloatokat!

2010. febr. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!