Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Hogy csináljátok azt,...

Csajok! Hogy csináljátok azt, hogy a férfinél elérjétek azt amit akartok?

Figyelt kérdés
sok helyen olvastam már, hogy vannak női praktikák, trükkök arra, hogy elérjék a férfiaknál azt amit akarnak, anélkül, hogy a férfi észrevenné. Kiváncsi lennék hogyan :) 20/L
2010. okt. 25. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Hát attól függ mit :D

Azért nem lehet összekeverni az ilyen gyémántgyűrűért sóvárgó kihasználós nőket azokkal, akik például csak egy masszázst akarnak este kiharcolni :D

Finoman utalgass rá, én pl. rendszeresen hátfájásra panaszkodtam teljesen ártatlan fejjel :D

2010. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
csak apró dolgokra gondoltam..nem kihasználni akarom őt :)
2010. okt. 25. 20:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor mondd mit akarsz elérni, segítek :D Főzés, masszírozás, fűnyírás? :D Vagy babapelenkázás (erre mondjuk nincs garancia :D )
2010. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit mondok, hogy jajj szivem szörnyű napom volt és rögtönk kapok egy kis kényeztetést:)
2010. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
párom utál elmászkálni bárhova...fél óra maszirozá+orális szex és a világ végére is eljön velem...
2010. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

én nem praktikázom, nem játszmázom, mert visszaüt. A férjem szeret, és odafigyel rám, és ha felsóhajtok egy könyv láttán, akkor talál alkalmat, hogy valahogy megszerezze. Ha látja, hogy fáradt vagyok, akkor segít a házimunkában. Ha szomorú vagyok, akkor megvigasztal, stb.

A nők pont ott rontják el, hogy praktikáznak, azt hiszik, hogy irányíthatnak titokban, hogy megváltoztathatják a férfit... és a végén nagyot csalódnak. VAgy mert nem sikerül, vagy mert a ffi rájön és lelép. Ilyenkor jön a számító nőről a tanmese a haveroknak. Olyan pasit kell választani, aki szeret... és aki odafigyel rád és a vágyaidra akkor is, ha nem játszmázol. Ez a nehéz, ez a titok.

2010. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én el vagyok nagyon kényeztetve... :) de ehhez idő kellett.

Nálunk ez oda-vissza működik, ha kedveskedek neki, ő is kedveskedni fog Neked...pl, ha esténként fáradtan ér haza, finom vacsi várja, és kellemes masszírozás, akkor ezt "visszakapom"! Ha egy kicsit odafigyeltek, tudatosan a kapcsolatokra, akkor nem fog gondot okozni a női praktika... így észre sem veszi, hogy manipulálod :P és azt gondolom, hogy egy ilyen apróság Neked sincs terhedre

2010. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én előkapom az ellenállhatatlan cuki énem. Így elég hülyén hangzik, de nagy ártatlan szemekkel nézek, és édes hangon könyörgök, hát nevetve jön oda hozzám, bármit is szeretnék. :D

Ő is szokott "könyörögni" nekem, körbeudvarol, elbájol. :D

2010. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
szétrakják a lábukat! :D
2010. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is "cuki ént" használok. :) De a férjem is gyakran előveszi. Ez egyfajta játék köztünk. :)
2010. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!