Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Nektek milyen...

Lányok, fiúk! Nektek milyen módszereitek vannak hogy elérjétek amit akartok a szüleiteknél?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendes vagyok, ők is számíthatnak rám, bízhatnak bennem. Ezen kívül először mindig direkt többet mondok, aztán beérem kevesebbel:D Pl.: Szeretnék elmenni pizzázni a barátaimmal, de tudom, hogy valami miatt nem engednék meg, akkor azt mondom, hogy szeretnék elmenni pizzázni a barátaimmal, és ott szeretnék aludni utána valakinél. Elkezdem kedvesen megkérni őket, de utána kompromisszum szerűen felkínálom, hogy akkor nem kell, hogy az ott alvásról lemondok, de pizzázni legalább hagy mehessek el. Általában bejön.:)
2011. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
11:11 - ügyes! :)
2011. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Kérlek, légyszíves, köszönöm. El se tudnád képzelni milyen varázsszavak ezek ;]
2011. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az én anyukám elég nehéz eset.Olyan dolgokat megenged,hogy nem is gondolnám h ezt bármelyik szülő is csak így 1 kérésre :D de néha pedig olyan egyszerű dolgokért kell könyörögnöm,először mindig nagyon szépen kérem,aztán felajánlok neki pénzt xD ha ez sem működik sírok,meg depizek,és ha még ez sem,akkor megzsarolom,tom h nagyon durva,legtöbbször bevállt.De most semmi,hetek óta könyörgök 1 dologér,pénzt is ajánlottam,lemondtam az új számítógépemről,egy csomó mindent megcsináltam már,pedig sztem nem is olyan nagy dolog amit kérek,és ő is látja h ezt nagyon szeretném,nemtudom mit csináljak ;(
2011. jún. 27. 11:30
 5/12 anonim ***** válasza:
mi az a dolog ?:'D mit szeretnél ennyire ?:D
2011. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
póthajat :$ De csakis saját pénzből,anyunak csak el kellene velem jönni.És nem csak úgy divatból szeretném,mért tényleg valami borzalom a hajam,és más semmit nem lehet vele csinálni :S
2011. jún. 27. 12:07
 7/12 anonim ***** válasza:

A póthaj nagyon veszélyes. Van olyan ismerősöm, aki a varrt póthajától egy nagyobb foltban kihullott a haja.


Mi a baj pontosan a hajaddal? (Hátha tudok segíteni, póthaj nélkül)

2011. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kb vállamig ér,de brutál törött.Már vagy 4 éve ilyen,és már rengeteget sírtam miatta.Sehová nem nől,ami nől az le is törik,hiába levágatom a törött részét,annál durvábban törik tovább.Annyi csodaszert kipróbáltam már és semmi.Már kb 1 éve nem is vasalom,de nem hinném h attól lett ilyen,mert már előtte is ilyen volt.agyon csúnya :( ezen már csak a póthaj segíthet,ennél rosszab úgyse lenne :(
2011. jún. 27. 12:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Milyen sampont használsz?


Menj el a fodrászhoz, és vágasd le a törött részeket. Ha van felétek valaki, aki vállal meleg ollós hajvágást, akkor mindenképpen azt kérd!


Utána hetente kétszer (vagy ahányszor hajat mosol) tegyél a hajvégekre ricinus és/vagy olívaolajat. Fontos, hogy mosás előtt tedd rá az előtte felmelegített olajat! (Mikróban kb. 30-60 másodperc!) Ezt hagyd rajta pár órát (csinálj törölközőből turbánt, és melegítsd) majd bő vízzel mosd ki. Most nyár van, hagyd, hogy a szabad levegőn száradjon meg a hajad!


Aztán, irány a fodrászkellékes, és vegyél tápláló pakolást. Van mézes (Kallos), és van tejproteines (Serical al Latte) mind a kettő nagyon jó. ezt is felteheted hetente kétszer. Felkened, fél órát rajtahagyod, és utána szépen megmosod.


Néha sörrel is leöblítheted a hajadat, ez táplálja.


Aztán, patikában kapható a sörélesztő tabletta, ez belülről segíti a dolgokat.


Szerintem ezeket próbáld ki, és várj még pár hónapot a póthajjal, mert néha nagyobb kárt csinál, mint hinnéd.

2011. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hűha,te aztán értesz hozzá(am nincsenek törött "részek" ,mert nem csak a vége az,hanem az egész)Csak azt nem tudom hogy ezt a sok csodaszert hol fogom beszerezni,am itt falun egy normális fodrász sincs :( Meg hát ha anyunak megmondom h vegyen nekem ennyi sok izét,elküld a ...és inkább belemegy a póthajba.De azért köszi :)
2011. jún. 27. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!