Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a mamának?

Hogy mondjam el a mamának?

Figyelt kérdés
Pénztárosként dolgoztam, és tegnap valaki 30 ezer forint helyett 40 ezret adott és nem szoltam neki és zsebre raktam a pénzt lebuktam Ezzel az a baj hogy ez ne maz elsö ügyem mármint ugy értem hogy nekem volt már birosági ügyem mert volt egy balhé a suliba és 1 év felfügesztettet kapok, ha ebböl birosági ügy lesz akkor engem visznek intézetbe Soha nem fordult velem elö ilyesmi SOHa. Nem is tudom hogy tehettem ilyet ?
2015. febr. 15. 11:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Késő bánat!Állj elé,és mondd el őszintén,mást nem nagyon tehetsz!

Ez azért elég durva...

2015. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy durva ':( Nem akartam elrakni de igyis mindig plusszom van és csak zsebre raktam gondolkodás nélkül :'( De a mamának volt már szivinfarktusa ha ezt elmondom neki elájul :'( nem tudom hogy mondjam el neki nagyon szoros közte és köztem a kötelék vele nöttem fel felnevelt stb :'(
2015. febr. 15. 11:36
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
csukjanak is le a retekbe, tolvaj féreg vagy
2015. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tök rendes vagy ugyvan itélj el elsöre -.- gyökér
2015. febr. 15. 11:38
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy, hogy dolgozhatsz már, ráadásul pénzzel, de intézetbe visznek még?...
2015. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
16F És igen intézetbe :'( de nem akarom :( Nem akartam elrakni sohase volt ilyen :( nem gondolkodtam nagyon is bánom :( amugymeg diákmunkán voltam
2015. febr. 15. 11:40
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem aludtam semmit az éjjel fáradt vagyok,egybe remegek nem merek a mama elé állni :'(
2015. febr. 15. 11:42
 8/22 anonim ***** válasza:

nem hiszem el, hogy nem gondoltál bele..., ilyen nincs, 10.000 Ft-ot vágtál zsebbe, még egy százas is sok lett volna, de ennyit???

egyébként szerintem a kamu, a kérdésben még az írod, hogy volt már ügyed a bíróságon, most pedig azt írod, hogy még sosem csináltál ilyet

jó helyed lesz az intézetben, ott talán el fogsz azon gondolkodni, mi a helyes és helytelen

2015. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam bele .. Igen volt már ügyem de pénzt sose raktam el ott dolgoztam 2 honapon át és egyszer se tettem el pénzt :( köszi tényleg kedves vagy
2015. febr. 15. 11:48
 10/22 anonim ***** válasza:

Valld be, menj el a munkahelydre, add vissza a pénzt, mondd hogy megbántad, meg is vagy ijedve magad miatt, hogyan juthatott ilyen eszedbe, és szívesen jársz terápiára emiatt.

Szerintem akkor nem kell menned!

Vállald a terápiát!

2015. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!