Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki?

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
A mi családunkban elég sűrű,és megszokott az,hogy meztelenül mutatkozunk egymás előtt,kivéve engem.Nővérem és anyám is szoktak meztelenül megjelenni,persze nem mindig,de én csak boxerig "vállalom be".Eddig még nem is lenne semmi probléma,hisz engem ez nem zavar,hogy ők meztelenül is vannak,de az viszont már zavar,hogy anyám bejön a fürdőbe mikor én bent vagyok,azt mondja,hogy ne áriázzak már úgy sem azt nézi,meg,hogy már látott engem meztelenül,de ez nekem így kellemetlen,ha én vagyok előtte meztelen.Boxerben simán elvagyok bárki előtt,de boxer nélkül senki sem láthat.Ugye mivel fiú vagyok szokott ágaskodni is a kobra,és akkor a legcikibb mikor látja is anyám.Olyankor nagyon zavarban vagyok.Hogyan mondjam el neki,hogy ne jöjjön be a fürdőbe,de úgy hogy ne bántsam meg?A boxerrel tényleg semmi baj nincs,de azért nem akarom,hogy lássa a farkam.
2015. febr. 9. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki azt,hogy anya ha megkerhetnelek ne Gyere be többet mikor én bent vagyok,mert nekem kellemetlen ha látsz,ha pedig meg is bejossz elotte kopogj. Ha kopog legalabb gyorsan magad ele tudsz rakni valamit.
2015. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Zárd be az ajtót. De azt sem árt elmondani, hogy jól nevelt ember nem járkál senki előtt meztelenül, csak az, aki nagyon igénytelen.
2015. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:

hát így.

Nem akkor mikor épp bemegy, hanem egyébként. Elkapod, leülteted és elmondod neki h ez neked miért kellemetlen és legyen kedves ezt tiszteletben tartani

2015. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pontosan. ne éles helyzetben mondd el, hanem alkalmas pillanatban. szerintem nem normális, ha ki-be járkáltok a fürdőben, amikor már annyi idős vagy, h "ágaskodik a kobra". hát még h nővéred is van... ezt meg kell beszélni, és ne hagyd, h anyukád leállítson egy "ugyan már" lendülettel, egyszerűen ragaszkodj a kérésedhez, mert jogod van hozzá, ennyi intimitás mindenkit megillet.
2015. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Mindig azt mondja ne legyek szégyenlős,meg hogy már látott péniszt,meg hogy nem azt nézi rajtam.Tegnap is bejött a fürdőbe,behozta a szennyeseket,nekem meg pont felállt,ami felszokott,én megkértem,hogy legalább forduljon el,ne nézze.Majd kiálltam a kádból és magam elé tettem a törölközőm.Majd amikor végeztem,felvettem a boxerem és leültem vele megbeszélni ezt az egészet.Végül sikerült megállapodnunk,hogy többé nem jön be a fürdőbe,ha én bent vagyok,arról is beszéltünk,hogy zavar-e engem,hogy ő meztelen.Mondtam,hogy az nem.Egyébként pont időben szóltam neki erről,hogy ez kellemetlenül érint engem,mert van egy munkatársa,akinem szintén ilyen a családja,és fognak szervezni egy ilyen találkozást,ahol meztelenül lesznek.Még jó,hogy én kimaradok belőle.
2015. febr. 10. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Rázd meg rázd emg ráázd meg rázd meg rázd meg rázd meg
2015. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mit?
2015. febr. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!